„Teo“ pardavė pastatų kompleksą senamiestyje

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Integruotų telekomunikacijų, informacinių technologijų (IT) ir televizijos bendrovė „Teo LT“ už neskelbiamą sumą pardavė pastatų, kuriuose veikia ir Ryšių istorijos muziejus, kompleksą Kauno senamiestyje.

Bendrovė pranešė, kad šalia Kauno Rotušės aikštės esantys keturi pastatai parduoti nekilnojamojo turto nuomos bendrovei „Reksus“.

„Susitelkdami į naujos kartos telekomunikacijų verslo kūrimą, gryniname savo veiklą ir atsisakome su tuo nesusijusio nekilnojamojo turto valdymo ir muziejaus vystymo projektų“, – pranešime spaudai sakė „Teo LT“ vadovas Kęstutis Šliužas.

Anot bendrovės, parduoti pastatus svarstyta ne vienerius metus, tam buvo pritarusi ir „Teo LT“ valdyba.

„Teo LT“ atstovas spaudai Audrius Stasiulaitis BNS teigė, kad sandorio vertė neatskleidžiama.

Valstybės saugomų pastatų statusą turintį kompleksą įsigijusi bendrovė „Reksus“ ketina atnaujinti pastatus ir išlaikyti architektūrinį jų vientisumą.

„Tai – ilgalaikė nekilnojamojo turto investicija, kuria siekiame Kauno senamiestyje verslui pasiūlyti išskirtines patalpas nuomai“, – pranešime spaudai sakė „Reksus“ direktorius Gediminas Vilimas.

Ryšių istorijos muziejus veiklą tęs tris mėnesius, o dėl jo eksponatų perdavimo tariamasi su kitais muziejais ir institucijomis. Muziejaus kolekciją sudaro pašto, radijo, telegrafo, telefono, informatikos eksponatai, pašto ženklų rinkiniai, elektroninės skaičiavimo mašinos.

XVI–XVII amžių sandūroje Kauno Rotušės aikštėje pastatytais statiniais pirmiausiai naudojosi pirkliai, besikuriantys netoli miesto centro. Pastatai buvo naudojami kaip sandėliai eksportuojamiems grūdams supilti. Nuo XIX a. 3-čio dešimtmečio juose veikė Arklių pašto stotis. XIX a. pabaigoje pastatuose buvo įsikūręs Kauno miesto muziejus. Nuo 1994 metų pastatų komplekse veikė Ryšių istorijos muziejus.

56 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Pateikta išvada dėl praėjusią savaitę užfiksuotos padidėjusios radiacijos

Masinių reidų metu Kaune patikrinta 600 vairuotojų

Islandijos plente - netikėta kauniečių padėka Š. Jasikevičiui

Atnaujintas sąrašas šalių, iš kurių draudžiama atvykti ir atvykus privaloma izoliuotis

Kauno „Akropolyje“ – akį traukianti R. Kalinkino instaliacija

Situacija Šančiuose kartojasi: galimai užterštos nuotekos vėl teka į Nemuną

Tragiški įvykiai Lampėdžio ežere nesibaigia: tokios kruvinos vasaros dar nebuvo

Policija ieško „drąsuolio“: trenkė apsaugos darbuotojui, pasiuntė velniop ir pabėgo

Vyriausybė leido atvykti per 40 užsieniečių, kurie atliks būtinus darbus

Užfiksuotas Denge karštligės atvejis Kaune: patarimai keliaujantiems po egzotines šalis