Tradicinis labdaros vakaras pasitiko nauju formatu ir pasiektu rekordu - Kas vyksta Kaune

Tradicinis labdaros vakaras pasitiko nauju formatu ir pasiektu rekordu

R. Tenio nuotr.

Šių metų labdaros vakaras pakeitė formatą ir atsisakė aukciono. Visgi, Kauno verslininkai aukojo itin dosniai ir įvairiomis paramos formomis surinkta rekordinė pinigų suma, kuri bus skirta negalią turintiems ir sportuojantiems vaikams.

26-ąjį kartą Kauno aukštuomenė susirenka į labdaros vakarą. Tiesa, šiais metais vakaras kitoks – neliko aukciono akcento, tačiau aukoti buvo galima kitomis formomis. Panašu, kad pokyčiai išėjo į naudą.

„Šis vakaras buvo jaukus ir šiltas, nes žmonės susėdo kartu ir pabendravo. Padarę gerus darbus, jie pasijus ne kažkokiam vakare, o kaip šeima, kurie susirinko vienoje vietoje ir džiaugiasi tuo, ką turi. Manau, kad laikas bėga ir reikia keistis. Buvo laikas, kai buvo aukcionas. Jie buvo gerai, nes menininkai aukojo savo darbus ir kartais mes norime sugrįžti į paprastesnius dalykus“, – kalbėjo viena iš labdaros vakaro ambasadorių Jolanta Šmidtienė.

„Reikia labai didžiuotis, kad Kaunas bene vienintelis miestas, kuris ugdo tokias tradicijas. Kartais atsiranda naujovių ir tai labai gerai, nes negalima užsisėdėti vienoje vietoje. Kiekviena naujovė gerai, svarbu, kad surinkta parama atitektų tiems neįgaliems žmonėms. Jei naujovės padeda surinkti didesnę pinigų sumą, tai yra labai sveikintina“, – kalbėjo buvęs Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Kauniečių gerumas pasiekė rekordą

Šiais metais Kauno verslininkai negalią turintiems, tačiau sportuojantiems žmonėms aukojo itin dosniai. Aukota ir iš anksto, pervedant pinigus į labdaros fondą bei paties vakaro metu. Svečiai lėšas galėjo skirti grynaisiais ar taip pat pervesti į sąskaitas. Kai kurie pasižadėjo pervesti pinigus iki Naujųjų metų, nes vakaro metu užpildė vekselius.

Įvairiais būdais surinkti pinigai pasiekė rekordą – iš viso surinkta 64,8 tūkst. eurų. jie padės kelioms dešimtims kauniečių. Praėjusiais metais buvo paaukota virš 49 tūkst. eurų. Miesto vadovas džiaugiasi, kad visi miestiečiai gali prisidėti prie vaikų gerovės.

„Pas kauniečius visais laikais buvo gerumo, tik paprasčiausiai iki to gerumo jų širdyse reikia rasti kelią prieiti. Trys metų kaunietės į vyrų širdis ir pinigines visada gali rasti lengvesnį kelią“, – apie labdaros vakarą ir savo padėjėjas kalbėjo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA