Kauniečiai kviečia prisijungti prie iniciatyvų ir išpildyti vaikų svajones - Kas vyksta Kaune

Kauniečiai kviečia prisijungti prie iniciatyvų ir išpildyti vaikų svajones

Organizatorių nuotr.

Prieš didžiąsias metų šventes kauniečiai organizuoja daug įvairių akcijų, kurių metu skleidžia gerą nuotaiką ir šilumą tieks, kuriems to labiausiai reikia. Deja, vien gerų norų nepakanka, tad iniciatyvūs žmonės prašo paramos iš geraširdžių žmonių. Taip siekiama įgyvendinti vaikų svajones ir padaryti, kad Šv. Kalėdos būtų malonesnės.

Kūdikių namams reikalinga indaplovė

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi vaikiškos muzikos grupės „Medutis“ atstovas Gintaras Ciupas. Visas kolektyvas pasiruošęs Kūdikių namams padovanoti šilumą, nes kartu su vaikais atveš koncertą. Tačiau kūdikių namų atstovai sakė, kad labai pagelbėtų viena dovana – buitinė indaplovė. Pats „Medutis“ neturi tiek finansų, kad galėtų išpildyti tokį prašymą, tad kreipiasi į visuomenę.

„Mes planuojame aplankyti Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namus ir surengti jiems koncertą, nuvežti dovanų. Jiems labai reikalinga buitine indaplovė, Gal kas padovanotų ar parduotų ją kalėdine kaina. Į Vilnių vyksime sausio 7 dieną su kolektyvu ir jo vadovais bei grupe „16Hz“. Radome jau partnerį – bendrovę „Kautra“, kuri parūpins mums transportą. Tik norime išpildyti tą didelę svajonę – indaplovę .Ar galite mums padėti? Kalėdos juk stebuklu metas“, – laiške rašė G. Ciupas.

Akcijos iniciatorius tikino, jog reikia ne tik indaplovės. Žmonės gali prisidėti ir sauskelnėmis, vitaminais, popieriniais rankšluoščiais ir kitokiais daiktais, kurių gali prireikti mažiesiems kūdikių namų gyventojams. Be to, organizatoriai kviečia kartu vykti ir į Vilnių.

Norintys prisidėti prie iniciatyvos, gali kreiptis turėtų kreiptis į Gintarą Ciupą el. paštu ciupasgintaras@gmail.com arba tel.867425654.

Kviečia papramogauti ir paaukoti vaikams

Kitu laišku, kurio sulaukė „Kas vyksta Kaune“ redakcija, kviečiama su šeima smagiai praleisti laiką ir prisidėti prie gerų darbų ir pagalbos vaikų globos namams.

„Mes esame jauni, entuziastingi žmonės, kurie vykdo Kalėdinį projektą, skirtą vaikų globos namų auklėtiniams ,,Kalėdų kaimelis” ąžuolyne, Vidūno alėjoje 4. Norėtume visus 25 dieną pakviesti sudalyvauti koncerte ir kituose pasirodymuose. Dabar, iki 23 dienos, vyksta kalėdinės dirbtuvės, kur vaikai iš vaikų namų ir apsilankiusios šeimos gali gaminti ir užsiimti kūrybine veikla mūsų paviljone, kuris yra po stogu ir visi surinkti pinigai bus skirti vaikų globos namams. Padarytume gerą darbą vaikams kartu“, – dėstė Sigita, iš ne pelno siekiančios organizacijos „Totatato“.

Labdarings projektas ,,Kalėdų kaimelis” vyksta Vidūno alėjoje 4, ąžuolyne. Visi miestiečiai (ir ne tik) yra kviečiami į kitokią Kalėdų mugę: nuo gruodžio 10 vyksta kalėdinės dirbtuvės, kuriose vaikai gali užsiimti kūryba, kurti žaisliukus ar daryti kitokius dirbinius, ką moka ir juos parduoti arba tiesiog gaminti juos sau. Taip pat gali atsinešti ir parduoti mugė svečiams. Vaikai gali laiką leisti lauko darželyje.

Mugė, dirbtuvės, lauko darželis veikia 14-23 dienomis, darbo dienomis nuo 16 valandos, savaitgaliais nuo 12. Gruodžio 25 dieną vyks koncertas, bus vedėjas, atlikėjas ir kiti šokių ir ne tik, pasirodymai, tad praleiskite gerai laiką ir padėkite vaikams, kuriems trūksta šeimos šilumos.

Primename, jog galima prisijungti ir prie Kauno labdaros akcijos, kurią organizuoja miesto valdžia. Šiuo metu jau surinkta 38 tūkst. eurų. Pinigai bus skirti įvairioms miesto šeimoms, kurioms iš tiesų reikalinga pagalba. Daugiau apie akciją galite sužinoti čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA