Gražiausios eglutės rinkimuose Kaunas liko antras - Kas vyksta Kaune

Gražiausios eglutės rinkimuose Kaunas liko antras

delfi.lt 2015/12/22 16:58

Dešimtus metus iš eilės DELFI kvietė rinkti gražiausią Lietuvos eglutę. Pastaruosius šešerius metus šis titulas vis atitekdavo Kaunui, tačiau šiemet daugiausiai internautų balsų susižėrė gražuolė iš Vilniaus.

Už ją balsavo 30 proc. skaitytojų, už Kauno eglutę – 25 proc. Trečioje vietoje atsidūrė Klaipėdos žaliaskarė, surinkusi 17 proc. skaitytojų balsų.

Vilniaus kalėdinės eglutės kūrėjas D. Koncevičius paklaustas, ko šiemet galėjo pritrūkti Kauno eglutei, sakė, kad nors ši jam pasirodė – labai graži, Vilniaus eglė žibėjo ryškiau.

„Šiais metais Vilniuje mes panaudojame išskirtinai daug šviesos – kartais daugiau nei anksčiau. Turbūt sostinės eglutė tiesiog labiau išryškėjo, tačiau tai nereiškia, kad kažkas kitas kažką padarė blogiau. Visos idėjos – labai puikios ir gražios. Viskas – šaunu“, – džiaugėsi jis.

Pastarosioms mintims pritarė ir Kauno eglutės kūrėja Jolanta Šmidtienė. Išgirdusi, kad šiemet DELFI inicijuotus gražiausios Kalėdų eglutės rinkimus laimėjo Vilnius, ji sakė visiškai dėl to neliūdinti.

„Manau, atėjo metas laimėti ne tik Vilniui, bet ir kitiems miestams. Kaip būtų smagu, jei laimėtų ir mažesnių miestų eglutės. Svarbiausia – ne varžytuvės, o gera nuotaika. Sveikinu Vilnių, džiaugiuosi, nes sostinės eglutė – originali ir kitokia nei visada. Kartu labai noriu padėkoti balsavusiems už Kauno eglutę, bet, yra kaip yra, ir aš galiu tik pasidžiaugti bei palinkėti visiems geros kalėdinės nuotaikos“, – DELFI sakė ji.

Daugiau skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA