Metus nedirbęs B.Burgis imasi naujos veiklos: darys tai, ką geriausiai moka

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Buvęs Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktorius Bronislovas Burgis verčia naują lapą – pradės mokyti abiturientus matematikos.

Šią žinią jis paskelbė savo feisbuko paskyroje ir tinklaraštyje. Iniciatyva bendraminčių buvo sutikta itin džiugiai.

„Fonas toks: mokytojai streikuoja, vakar baigiau vieno projekto vieną etapėlį, rytoj važiuosiu į teismą Kaune, gydytojai laikinai nuo manęs atstojo, prabėgo mano pirmieji bedarbystės metai. Tai va, tame fone aš ir galvoju – gal man imtis tikro darbo? Rimto. Reguliaraus. Už pinigus. Versija – po Naujųjų metų mokyti abiturientus matematikos. Vilniuje, žinoma. Tik ar atsirastų norinčių? O gal susidarytų konkursas, nes aš mokyčiau tik keletą, ne srautais“, – rašė B. Burgis.

DELFI primena, kad žinomas pedagogas iki šiol mina teismų slenksčius dėl skandalingos istorijos, kai kilo konfliktas su viešoje vietoje užsirūkiusia gimnaziste, kuri atsisakė palikti gimnaziją. Tuomet B. Burgis nukentėjusios šeimai sumokėjo 30 tūkst. Lt ir pasitraukė iš KTU gimnazijos direktoriaus pareigų.

Vis dėlto šiai istorijai pasiekus teismą už sistemingą nepilnametės bauginimą B. Burgis buvo nuteistas. Jam buvo skirta vienerių metų lygtinė laisvės atėmimo bausmė. Toks nuosprendis, žinoma, netenkino pedagogo, tad jis prašo jį panaikinti.

Teismo nuomone, B. Burgis, suprasdamas savo veiksmų esmę, tyčia sistemingai baugino nepilnametę, siekdamas, kad ji išeitų iš gimnazijos. Bauginta gimnazistė turėjo realų pagrindą tikėti, kad B. Burgis grasinimus įvykdys.

„Reikėtų pagaliau išnagrinėti keturis prokuroro kaltinamuosius epizodus. Kiekvieną iš jų gali paneigti net moksleivis. Ankstesnis teismas visiškai jų nenagrinėjo, nė nebandė nagrinėti – tiesiog perrašė prokuroro kaltinimus į nuosprendį ir viskas. Pavyzdžiui pirmasis epizodas yra absoliutus melas ir šmeižtas. Jokios prievartos nebuvo, jokie žodžiai, kurie yra nuosprendyje, nebuvo pasakyti. Mes buvome dviese su gimnaziste. Prokuroras surašė melą ir šmeižtą. Teismas – perrašė. Reikėtų, kad šis apeliacinis teismas paklaustų prokuroro iš kur jis rado tokius žodžius“, – kalbėjo B. Burgis.

Skaityti daugiau čia.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Pirmadienį mieste startuoja rinkimai: Kauno seniūnaitijos renka atstovus

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atsisveikino su vienu iš kandidatų

Sužadėtuvės: ar tikrai turi pirštis tik vyrai ir kiek kainuoja žiedai?

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams