Jaunuoliai su BMW paaukojo savo automobilį, kad sustabdytų girtą vairuotoją

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš vidurnaktį įvyko avarija, kurios istorija primena serialą „Kobra 11“. BMW vairuojantys kauniečiai vijosi girtą vairuotoją, užkirto jam kelią, o šis rėžėsi į jų automobilį. Kaltininkas išvežtas į gydymo įstaigą. Tuo tarpu specialiųjų tarnybų atstovai pateikia skirtingas nelaimės aplinkybes.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, apie 23.30 val gaudynės prasidėjo kažkur ties Varnių tiltu. Keli kauniečiai pamatė, kad kelyje neadekvačiai elgiasi priešais važiuojantis „Peugeot“ automobilio vairuotojas. Jie pradėjo jį vytis ir bandyti visaip sustabdyti, tačiau šis nestojo.

BMW ekipažas važiuodamas paskui „Peugeot“, jį įvarė į akligatvį ir užblokavo gatvę, galvodami, kad taip pavyks sulaikyti neblaivų vairuotoją, kol atvyks iškviesti pareigūnai. Tačiau neblaivus vairuotojas pasiduoti neketino, jis akligatvyje išvartė gyvenamųjų namų tvoras ir rėžėsi į BMW, kur savo kelionę ir baigė. Girtą vyrą vaikiusi kompanija išdaužė „Peugeot“ automobilio langą, į lauką ištempė vairuotoją ir prispaudė jį prie žemės. Tokių veiksmų teko imtis, nes neblaivus vyras už „Peugeot“ vairo vis nerimo: važiuodamas galu kelis kartus trenkėsi į BMW ir bandė pramušti šį kelio užtvarą.

Avarijos metu bėglys pats nukentėjo, todėl buvo išgabentas medikų.

Jį gaudę kauniečiai tvirtino, kad nuo jo sklido alkoholio kvapas. Jie matė, kaip į alkotesterį „Peugeot“ vairuotojas pripūtė 2.08 promilės. BMW ekipažo nariai sako, kad tik pastebėję neblaivų vairuotoją, iš karto susisiekė su bendruoju pagalbos centru, tačiau policijos pastiprinimo teko laukti ilgokai.

Keisčiausia tai, jog policijos budintis portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad Laukuvos gatvėje įvyko paprasta techninė avarija, o tai reiškia, kad sužeistų žmonių nėra. Apie girtą vairuotoją taip pat neužsiminta. Tuo tarpu greitosios medicinos pagalbos atstovė apie avariją iš viso nežinojo. Ji teigė, kad Laukuvos gatvėje buvo sužeistas asmuo, tačiau muštynių metu, o ne avarijos.

439 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę

Ramučiuose pradėta ilgai laukta kultūros centro pastato rekonstrukcija

Kaune nustačius įvežtinį koronaviruso židinį, miesto poliklinika griežtina tvarką

Koronaviruso protrūkis Kaune: patvirtinta 14 naujų atvejų (papildyta)

Eismo įvykis netoli „Urmo“: automobilis atsidūrė žiede

„Žalgiris“ stiprinasi NBA patirties turinčiu Europos čempionu

Po tragiškos pareigūno žūties atliktas auditas atskleidė policijos komisariato spragas

Judrią Kauno gatvę vairuotojai aplenkti turės visą mėnesį

Tarp tvirtų Kauno senamiesčio mūro sienų slypi lietuviškos virtuvės paslaptys

Žaibišką vagystę įvykdęs kaunietis per plauką nepaspruko nuo pareigūnų