Jaunuoliai su BMW paaukojo savo automobilį, kad sustabdytų girtą vairuotoją

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš vidurnaktį įvyko avarija, kurios istorija primena serialą „Kobra 11“. BMW vairuojantys kauniečiai vijosi girtą vairuotoją, užkirto jam kelią, o šis rėžėsi į jų automobilį. Kaltininkas išvežtas į gydymo įstaigą. Tuo tarpu specialiųjų tarnybų atstovai pateikia skirtingas nelaimės aplinkybes.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, apie 23.30 val gaudynės prasidėjo kažkur ties Varnių tiltu. Keli kauniečiai pamatė, kad kelyje neadekvačiai elgiasi priešais važiuojantis „Peugeot“ automobilio vairuotojas. Jie pradėjo jį vytis ir bandyti visaip sustabdyti, tačiau šis nestojo.

BMW ekipažas važiuodamas paskui „Peugeot“, jį įvarė į akligatvį ir užblokavo gatvę, galvodami, kad taip pavyks sulaikyti neblaivų vairuotoją, kol atvyks iškviesti pareigūnai. Tačiau neblaivus vairuotojas pasiduoti neketino, jis akligatvyje išvartė gyvenamųjų namų tvoras ir rėžėsi į BMW, kur savo kelionę ir baigė. Girtą vyrą vaikiusi kompanija išdaužė „Peugeot“ automobilio langą, į lauką ištempė vairuotoją ir prispaudė jį prie žemės. Tokių veiksmų teko imtis, nes neblaivus vyras už „Peugeot“ vairo vis nerimo: važiuodamas galu kelis kartus trenkėsi į BMW ir bandė pramušti šį kelio užtvarą.

Avarijos metu bėglys pats nukentėjo, todėl buvo išgabentas medikų.

Jį gaudę kauniečiai tvirtino, kad nuo jo sklido alkoholio kvapas. Jie matė, kaip į alkotesterį „Peugeot“ vairuotojas pripūtė 2.08 promilės. BMW ekipažo nariai sako, kad tik pastebėję neblaivų vairuotoją, iš karto susisiekė su bendruoju pagalbos centru, tačiau policijos pastiprinimo teko laukti ilgokai.

Keisčiausia tai, jog policijos budintis portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad Laukuvos gatvėje įvyko paprasta techninė avarija, o tai reiškia, kad sužeistų žmonių nėra. Apie girtą vairuotoją taip pat neužsiminta. Tuo tarpu greitosios medicinos pagalbos atstovė apie avariją iš viso nežinojo. Ji teigė, kad Laukuvos gatvėje buvo sužeistas asmuo, tačiau muštynių metu, o ne avarijos.

439 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams

Lietuviškas kaimas, kuriame žmonės plaukioja jachtomis

Vasarą Kaune baigs naujas scenos menų festivalis „ConTempo“

Kauno „Akropolio“ laisvalaikio zona pasikeitė neatpažįstamai (foto)