Studentai rankomis apjuosė Laisvės alėją

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tarptautinės studentų dienos proga kauniečiai pačiame miesto centre galėjo stebėti vieningą studentų akciją. Visų Kauno aukštųjų mokyklų studentai susikibo rankomis, padarė ilgą ir nenutrūkstamą grandinę bei sugiedojo Tautinę giesmę.

Lapkričio 17-ąją dieną studentai mini savo šventę. Ta proga, akademijos atstovai surengė gražią akciją. Visų Kaune esančių universitetų ir kolegijų studentai sustojo į Laisvės alėją ir parodė, kad Kaunas pats studentiškiausias miestas. Studentų virtinė apėmė nuo A. Mickevičiaus gatvės iki pat Laisvės alėjos pabaigos. Skaičiuojama, jog akcijoje galėjo dalyvauti virš 1000 studentų.

Akcijos „Vieningas Studentas“ tikslas – ne tik suvienyti visą Kauno akademinę bendruomenę, bet taip pat dar kartą parodyti visiems, kad studentai gali pasiekti bendro ir gražaus tikslo.

„Esu pirmakursė ir dalyvauju tokioje akcijoje pirmą kartą. Visi mano grupiokai dalyvauja, tad ir aš prisijungiau. Manau, kad Kauno studentai stipriausi, nes yra labai vieningi ir ne kartą yra tai įrodę“, – kalbėjo Akvilė.

Per pietus pradėjo riktis studentai iš įvairių universitetų. Susikibę rankomis tylos minute pagerbė Paryžiaus teroro aukas, o po to užtraukė Lietuvos Respublikos himną. Tiesa, ne visi ryžosi giedoti, tačiau bent prisidėjo prie akcijos savo buvimu.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, jog Tarptautinės studentų dienos proga studentai karaliauja ne tik Laisvės alėjoje, bet ir Kauno mero kabinete. Šią dieną miesto vadovas Visvaldas Matijošaitis savo darbo kėdę perleido studentams ir jiems leido valdyti Kauną.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netoli Kauno susidūrimo metu nukentėjo motociklo vairuotojas

Seime bus svarstoma idėja įpareigoti informuoti vairuotojus apie „trikojus“

Kauno klinikose – kova dėl milžiniškos vertės pirkinio: tūkstančiai sergančiųjų tapo valdininkų įkaitais

Pamatykite iš aukštai: po kelių mėnesių pertraukos stadione vėl verda darbai

Kauno oro uostas svarsto įrengti saulės jėgainių parką

Keičiasi Registrų centro e. paslaugų kainos

Už vaikų izoliaciją bus mokamos ligos išmokos

Kauno apskrityje užregistruoti du nauji koronaviruso židiniai

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje užfiksuoti 88 nauji koronaviruso atvejai

Kauno žydai: Izaoko Gliko portretas