Kauno studentai kviečia į neeilinę akciją

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Mokslo metų pradžioje Kauno studentai eisenoje parodė vienybę. Šį kartą kviečia dar į vieną socialinę akciją, kurios metu visi pamatys, kad miesto aukštosios mokyklos gali susivienyti kilniam tikslui.

Tarptautinės studentų dienos proga, lapkričio 17-tą dieną visi esami ir buvę studentai kviečiami sudalyvauti unikalioje akcijoje, kur bus įrodyta, jog Kaunas pats studentiškiausias miestas. Akcijos „Vieningas studentas 2015“ tikslas, kad susikibtų visų 12 Kauno aukštųjų mokyklų studentai rankomis ir sugiedotų Lietuvos respublikos himną.

„Tikime, jog Kauno studentai gali susivienyti gražiam tikslui. Čia panašiai kaip Baltijos kelias, kuriame atsispindėjo žmonių vienybė. Tokia akcija gali parodyti studentiškiausio miesto galimybes kuriant gražias idėjas“, – tikina akcijos organizatoriai.

„Vieningo studento“ akcija Kaune rengiama pirmą kartą, todėl siekiama, jog prisijungtų kuo daugiau studentų iš įvairių kolegijų bei universitetų. Planuojama, jog lapkričio 17-ąją dieną Laisvės alėjoje ir senamiestyje nusidrieks apie 2 kilometrus, kuriuose rankomis susikibę stovės apie 1200 studentų.

Kauno studentai gaivina gražią tradiciją 29 nuotr.

Jau 12 valandą aukštųjų mokyklų studentai pradeda rinktis numatytuose taškuose, nuo kurių rankų gijos plėsis tolyn. Planuojama, jog visas susikabinimas truks apie pusvalandį. Tuomet maždaug 5 minutėms bus uždarytas eismas Maironio gatve ir visa studentija užgiedos Tautinę giesmę.

Organizatoriai kviečia prie akcijos prisijungti kuo daugiau esamų ir buvusių studentų. Taip sukurti nenutrūkstamą kelių kilometrų studentišką jungtį ir parodyti, kad Kaune galima susivienyti dėl kilnių tikslų.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti „Facebook“.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Seime bus svarstoma idėja įpareigoti informuoti vairuotojus apie „trikojus“

Kauno klinikose – kova dėl milžiniškos vertės pirkinio: tūkstančiai sergančiųjų tapo valdininkų įkaitais

Pamatykite iš aukštai: po kelių mėnesių pertraukos stadione vėl verda darbai

Kauno oro uostas svarsto įrengti saulės jėgainių parką

Keičiasi Registrų centro e. paslaugų kainos

Už vaikų izoliaciją bus mokamos ligos išmokos

Kauno apskrityje užregistruoti du nauji koronaviruso židiniai

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje užfiksuoti 88 nauji koronaviruso atvejai

Kauno žydai: Izaoko Gliko portretas

Tūkstančiai vaikų Kaune išbandė unikalias pamokas: žinios ir įgūdžiai pravers visam gyvenimui