Žudynės Kaune: sujudo nusikalstamų gaujų jaunimas – Kas vyksta Kaune

Žudynės Kaune: sujudo nusikalstamų gaujų jaunimas

delfi.lt 2015/11/07 13:22
Delfi.lt nuotr.

Kauno nusikalstamų gaujų – Agurkinių ir Kamuolinių – lyderiams sėdint už grotų, laikinojoje sostinėje galvas ėmė kelti jaunimas. Naktį iš penktadienio į šeštadienį automobilyje nušautas 26 metų Deimantas Buganavičius, kuris buvo siejamas su jaunosios kartos nusikalstamomis gaujomis.

D. Buganavičius teistas prieš septynerius metus, 2008-aisias. Vaikinas buvo nuteistas kartu su nusikalstamo pasaulio atstovo atžala. Tuo metu bandymas įvesti savo tvarką Kėdainiuose baigėsi Mindaugo Žemaičio, pravarde Kukiukas, fiasko – 2008 m. spalį šis Kauno nusikalstamo pasaulio atstovo sūnus nuteistas realiu laisvės atėmimu. Už savavaldžiavimą M. Žemaičiui skirta 1 metų 5 mėnesių ir 5 dienų laisvės atėmimo bausmė. Kiti šios bylos teisiamieji – 23 metų Karolis Smalstys ir 20-metis Deimantas Bugavičius, nors tai – taip pat ne pirmas jų teistumas, realios laisvės atėmimo bausmės išvengė.

Praėjusių metų vasarą nužudyto Kauno nusikalstamo pasaulio veterano Algirdo Žemaičio-Kuko sūnaus pavardė buvo minima ir kitoje byloje, tačiau Kauno apygardos teisme M. Žemaičio kaltė dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis neįrodyta. Tuo tarpu K. Smalstys buvo nuteistas už tai, kad 2011 metų rugpjūčio 13-osios naktį Kaune, Draugystės gatvėje, esančiame naktiniame bare „Iltis“ su dar dviem asmenimis peiliais subadė du jaunuolius. Laimei, vaikinai išgyveno, o K. Smalsčiui buvo skirta pusšeštų metų laisvės atėmimo bausmė.

DELFI šaltiniais teigė, kad Kukiukas ir D. Buganavičius policijos pareigūnams buvo žinomi jau senai.

„Viskas prasidėjo nuo smulkių nusikaltimų, vėliau nusikalstamos veikos vis sunkėjo“, – DELFI teigė šaltinis.

Teigiama, kad vadinamoji Kukukių gauja veikė kaip atskiras vienetas, tačiau manoma, kad ji buvo atskaitinga vienai iš įtakingesnių gaujų. Šiuo atveju – Agurkiniams.

Tačiau Agurkinių vadeiva Saulius Velečka-Agurkas ir artimiausi jo bendrai sėdi už grotų. Kamuolinių gaujos lyderiu vadinamas Giedrius Janonis-Agurkas praėjusių metų pabaigoje sulaikytas Vokietijoje.

Manoma, kad Kaune nelikus senųjų lyderių galvas ėmė kelti jaunimas, o praėjusios nakties įvykiai – pirmasis jaunųjų gaujų santykių aiškinimasis.

A. Buganavičius buvo nušautas automobilyje „Mercedes-Benz“ Baltų prospekte vidurnaktį. Manoma, kad šauliai ar šaulys iš įvykio vietos spruko „Renault“ automobiliu, kuris netoliese buvo sudegintas.

Daugiau skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA