Žudynės Kaune: sujudo nusikalstamų gaujų jaunimas

Delfi.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno nusikalstamų gaujų – Agurkinių ir Kamuolinių – lyderiams sėdint už grotų, laikinojoje sostinėje galvas ėmė kelti jaunimas. Naktį iš penktadienio į šeštadienį automobilyje nušautas 26 metų Deimantas Buganavičius, kuris buvo siejamas su jaunosios kartos nusikalstamomis gaujomis.

D. Buganavičius teistas prieš septynerius metus, 2008-aisias. Vaikinas buvo nuteistas kartu su nusikalstamo pasaulio atstovo atžala. Tuo metu bandymas įvesti savo tvarką Kėdainiuose baigėsi Mindaugo Žemaičio, pravarde Kukiukas, fiasko – 2008 m. spalį šis Kauno nusikalstamo pasaulio atstovo sūnus nuteistas realiu laisvės atėmimu. Už savavaldžiavimą M. Žemaičiui skirta 1 metų 5 mėnesių ir 5 dienų laisvės atėmimo bausmė. Kiti šios bylos teisiamieji – 23 metų Karolis Smalstys ir 20-metis Deimantas Bugavičius, nors tai – taip pat ne pirmas jų teistumas, realios laisvės atėmimo bausmės išvengė.

Praėjusių metų vasarą nužudyto Kauno nusikalstamo pasaulio veterano Algirdo Žemaičio-Kuko sūnaus pavardė buvo minima ir kitoje byloje, tačiau Kauno apygardos teisme M. Žemaičio kaltė dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis neįrodyta. Tuo tarpu K. Smalstys buvo nuteistas už tai, kad 2011 metų rugpjūčio 13-osios naktį Kaune, Draugystės gatvėje, esančiame naktiniame bare „Iltis“ su dar dviem asmenimis peiliais subadė du jaunuolius. Laimei, vaikinai išgyveno, o K. Smalsčiui buvo skirta pusšeštų metų laisvės atėmimo bausmė.

DELFI šaltiniais teigė, kad Kukiukas ir D. Buganavičius policijos pareigūnams buvo žinomi jau senai.

„Viskas prasidėjo nuo smulkių nusikaltimų, vėliau nusikalstamos veikos vis sunkėjo“, – DELFI teigė šaltinis.

Teigiama, kad vadinamoji Kukukių gauja veikė kaip atskiras vienetas, tačiau manoma, kad ji buvo atskaitinga vienai iš įtakingesnių gaujų. Šiuo atveju – Agurkiniams.

Tačiau Agurkinių vadeiva Saulius Velečka-Agurkas ir artimiausi jo bendrai sėdi už grotų. Kamuolinių gaujos lyderiu vadinamas Giedrius Janonis-Agurkas praėjusių metų pabaigoje sulaikytas Vokietijoje.

Manoma, kad Kaune nelikus senųjų lyderių galvas ėmė kelti jaunimas, o praėjusios nakties įvykiai – pirmasis jaunųjų gaujų santykių aiškinimasis.

A. Buganavičius buvo nušautas automobilyje „Mercedes-Benz“ Baltų prospekte vidurnaktį. Manoma, kad šauliai ar šaulys iš įvykio vietos spruko „Renault“ automobiliu, kuris netoliese buvo sudegintas.

Kaukėtas užpuolikas apšaudė automobilį: nuo kulkų žuvo nusikalstamo pasaulio atstovas 8 nuotr.

Daugiau skaitykite čia.

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Ieškantiems alternatyvų: geriausiais pripažintų pigių išmaniųjų dešimtukas

Į Kauną grįžtančius poilsiautojus pasitinka masinės spūstys

Pakartotinis pranešimas: uždaromas Aleksoto tiltas

Tyrimas atskleidė senatvės Lietuvoje realybę: rezultatai sukrėtė net tyrėjus

Seime svarstymai dėl stichijų padarinių: akiratyje – ūkininkai

Iškilo naujas siūlymas – neapmokestinti surinktų žmonių aukų

Žinios iš buvusio Kauno mero: siūlo pakeisti vardines rinkėjo korteles

Kaunietis atskleidė daugiau detalių apie gyvybę nusinešusią avariją

Buvusio žalgiriečio D. Lavrinovičiaus šeimą aplankė gandrai: atskleidė vardą

Karštas diskusinis klausimas – gimdymas sulaukus 45-erių: už ar prieš?