Vairuotojai nesupranta, kodėl negali važiuoti Vaidoto gatve

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį rytinio piko metu dalis eismo dalyvių buvo sumišę, kaip jiems patekti į darbovietes, vaikų darželius ar ligoninę. Dar neatidarius Panemunės tilto, Kauno valdžia užsimojo vienu mostu ne tik jį atidaryti, bet ir suremontuoti itin prastos būklės Vaidoto gatvę. Dėl to šią savaitę joje numatomi eismo ribojimai, o lengvųjų automobilių vairuotojai turi rinktis kitus kelius.

Prie įvažiavimo į Vaidoto gatvę budintis kelininkai teigė, kad vairuotojai, norintys pravažiuoti uždaryta gatve, jiems pateikia pačių įvairiausių pasiteisinimų, tačiau jie tikina, kad praleidžia tik medikus, policiją, ugniagesius ir viešąjį transportą. Visiems kitiems eismo dalyviams išimtys netaikomos.

Nuo pirmadienio iki trečiadienio vykdant Vaidoto gatvės atnaujinimo darbus bus draudžiamas eismas Vaidoto gatvės atkarpoje nuo Rokų plento iki Perlojos gatvės, važiuojant Panemunės kryptimi. Šia kryptimi bus praleidžiamas tik viešasis transportas, spec. tarnybų automobiliai. Transporto eismas Rokų plento kryptimi nebus ribojamas.

Vairuotojams, važiuojantiems Panemunės link, siūloma rinktis apylanką per Kauno hidroelektrinę. Važiuojant iš Jiesios plento eismas bus nukreipiamas apylanka Rokų plentu, Marijampolės plentu, Balčkalnio gatve ir Kariūnų plentu.

Nuo trečiadienio iki penktadienio darbai persikels į Vaidoto gatvės atkarpą, esančią tarp Perlojos iki Birutės gatvių. Šiuo laikotarpiu minėtoje atkarpoje eismas bus leidžiamas tik Vaišvydavos kryptimi. Priešinga kryptimi bus praleidžiamas tik viešasis transportas. Transportas bus nukreipiamas apylanka per Birutės, Smetonos ir Mažają gatves.

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pramonės prospekte kaunietis įkrito į 1,5 m gylio talpą

Visą savaitę šalies keliuose policija tikrins vilkikus, telefonu kalbančius vairuotojus

Baigiasi prašymų studijuoti aukštosiose mokyklose priėmimas

Kauno garaže pažeistas konteineris su radioaktyviomis medžiagomis

Kaune atidarytos užkandinės savininkų idėja sužavėjo ne vieną: pinigus siunčia net iš Aliaskos

Nemune apvirto baidare plaukę žmonės

Kaunietis E. Riabko po atkaklios kovos apgynė čempiono titulą

Kauno tarnybos šoko ant kojų dėl radiacijos

Dėl žiauraus nužudymo kalintis buvęs policininkas liks už grotų

Kaune yra vieta, kur laiką rodo pats žmogus