Vairuotojai nesupranta, kodėl negali važiuoti Vaidoto gatve

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį rytinio piko metu dalis eismo dalyvių buvo sumišę, kaip jiems patekti į darbovietes, vaikų darželius ar ligoninę. Dar neatidarius Panemunės tilto, Kauno valdžia užsimojo vienu mostu ne tik jį atidaryti, bet ir suremontuoti itin prastos būklės Vaidoto gatvę. Dėl to šią savaitę joje numatomi eismo ribojimai, o lengvųjų automobilių vairuotojai turi rinktis kitus kelius.

Prie įvažiavimo į Vaidoto gatvę budintis kelininkai teigė, kad vairuotojai, norintys pravažiuoti uždaryta gatve, jiems pateikia pačių įvairiausių pasiteisinimų, tačiau jie tikina, kad praleidžia tik medikus, policiją, ugniagesius ir viešąjį transportą. Visiems kitiems eismo dalyviams išimtys netaikomos.

Nuo pirmadienio iki trečiadienio vykdant Vaidoto gatvės atnaujinimo darbus bus draudžiamas eismas Vaidoto gatvės atkarpoje nuo Rokų plento iki Perlojos gatvės, važiuojant Panemunės kryptimi. Šia kryptimi bus praleidžiamas tik viešasis transportas, spec. tarnybų automobiliai. Transporto eismas Rokų plento kryptimi nebus ribojamas.

Vairuotojams, važiuojantiems Panemunės link, siūloma rinktis apylanką per Kauno hidroelektrinę. Važiuojant iš Jiesios plento eismas bus nukreipiamas apylanka Rokų plentu, Marijampolės plentu, Balčkalnio gatve ir Kariūnų plentu.

Nuo trečiadienio iki penktadienio darbai persikels į Vaidoto gatvės atkarpą, esančią tarp Perlojos iki Birutės gatvių. Šiuo laikotarpiu minėtoje atkarpoje eismas bus leidžiamas tik Vaišvydavos kryptimi. Priešinga kryptimi bus praleidžiamas tik viešasis transportas. Transportas bus nukreipiamas apylanka per Birutės, Smetonos ir Mažają gatves.

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas antras kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys

Fiksuoja kauniečiai: pakeitus tvarką, „Akropolyje“ stoja eismas

Naujoji Kauno stadiono danga nenusileis Europos futbolo grandams

Į Kauno klinikas pristatytas dar vienas sunkios būklės kūdikis (papildyta)

Kauno miesto ir rajono sujungimas: apklausos datą paskelbs per 20 dienų

Neseniai po ligos atsigavęs A. Gudžius į čempionatą keliauja nusiteikęs kovingai

Šiandien Kaune bus atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui

Kaunietė pakraupusi: šuns šeimininkas egzekuciją stebėjo šaltu veidu