Kauniečiai šturmavo naujai atidarytą prekybos centrą

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune šventė – į naujojo prekybos centro atidarymą suplūdo šimtai žmonių. Aleksote naujai atidarytame „Senukų“ prekybos centre kauniečiai sparčiai pradėjo rinktis prekes.

UAB „Senukų prekybos centras“, didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių tinklas, šiandien atidarė naują – jau ketvirtąjį Kaune – prekybos centrą. Į šio prekybos centro statybą ir įrengimą investuota per 7 mln. eurų.

Tai kompaktiškas, modernios koncepcijos prekybos centras, kuriame pirkėjai galės rinktis iš 27 000 pavadinimų prekių, o parduotuvėje įgyvendinti sprendimai padės taupyti laiką ir lengvai rasti pageidaujamų prekių. 6 000 kv. m prekybos centre įsikurs namų technikos, sodo, statybos, laisvalaikio ir interjero prekių skyriai.

Į šio prekybos centro statybą ir įrengimą investuota per 7 mln. eurų. Dalis pinigų skirta infrastruktūros darbams, kad pirkėjams būtų malonu ne tik apsipirkti, bet ir atvykti į prekybos centrą tiesiog pasižvalgyti. Suformuota 60-ies profesionalių darbuotojų komanda, pasirengusi maloniai ir kokybiškai aptarnauti pirkėjus.

„Pirkėjams itin aktualu taupyti laiką, apsipirkti greitai ir patogiai. Į tai atsižvelgėme rinkdamiesi vietą naujo prekybos centro statyboms. Tikimės, kad naują parduotuvę pamėgs tiek Kauno, tiek aplinkinių rajonų bei miestų gyventojai“, – sakė UAB „Senukų prekybos centras“ generalinis direktorius Arvydas Šapola.

78 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Gaisro Alytuje padariniai: koreguojamas ugdymo procesas, draudžiama prekyba maistu lauke

Kauno rajone dviejų automobilių kaktomuša

Kauno rajono gimnazijai – šimtmetis

„Ryto“ sirgalius supykdžiusius „Žalgirio“ fanus susėmė sostinės policija (atnaujinta)

Įsibėgėjęs „Žalgiris“ pervažiavo Vilniaus „Rytą“

Galutinai apribota prekyba alkoholiu skandalingame Palangos restorane

Didžiausios Baltijos šalių karjeros dienos auga: virš 140 įmonių ir daugiau nei 10 tūkst. lankytojų

Netoli Kauno apvirtus lėktuvui, pilotai skubiai išvežti į ligoninę

Motinos atakos dėl Kauno klinikų klaidos sulaukęs R. Kėvalas: tarsiuosi su advokatu

V. Matijošaičio sprendimas tėvus įvarė kampą: jaučiasi tapę įrankiais