Kauniečiai šturmavo naujai atidarytą prekybos centrą

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune šventė – į naujojo prekybos centro atidarymą suplūdo šimtai žmonių. Aleksote naujai atidarytame „Senukų“ prekybos centre kauniečiai sparčiai pradėjo rinktis prekes.

UAB „Senukų prekybos centras“, didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių tinklas, šiandien atidarė naują – jau ketvirtąjį Kaune – prekybos centrą. Į šio prekybos centro statybą ir įrengimą investuota per 7 mln. eurų.

Tai kompaktiškas, modernios koncepcijos prekybos centras, kuriame pirkėjai galės rinktis iš 27 000 pavadinimų prekių, o parduotuvėje įgyvendinti sprendimai padės taupyti laiką ir lengvai rasti pageidaujamų prekių. 6 000 kv. m prekybos centre įsikurs namų technikos, sodo, statybos, laisvalaikio ir interjero prekių skyriai.

Į šio prekybos centro statybą ir įrengimą investuota per 7 mln. eurų. Dalis pinigų skirta infrastruktūros darbams, kad pirkėjams būtų malonu ne tik apsipirkti, bet ir atvykti į prekybos centrą tiesiog pasižvalgyti. Suformuota 60-ies profesionalių darbuotojų komanda, pasirengusi maloniai ir kokybiškai aptarnauti pirkėjus.

„Pirkėjams itin aktualu taupyti laiką, apsipirkti greitai ir patogiai. Į tai atsižvelgėme rinkdamiesi vietą naujo prekybos centro statyboms. Tikimės, kad naują parduotuvę pamėgs tiek Kauno, tiek aplinkinių rajonų bei miestų gyventojai“, – sakė UAB „Senukų prekybos centras“ generalinis direktorius Arvydas Šapola.

78 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Keičiasi sergančiųjų koronavirusu amžius: infekcija serga 111 vaikų

Tragedija Kaune: per avariją žuvo žmogus

Karas Kauno klube: Mia nebuvo įleista į vakarėlį, kuriame koncertavo G. Alijeva

„Žalgiris“ pradėjo bilietų prekybą į Eurolygos rungtynes

Koronavirusas Kaune: infekcija plinta muzikiniame teatre ir mokinių tarpe

Lietuvoje – 105 nauji koronaviruso atvejai ir dar viena mirtis

A. Veryga apie antrąją koronaviruso bangą: rekordų bus ir daugiau, apribojimai gali laukti maitinimo įstaigų

Nuo spalio – nemokami sveikos mitybos mokymai kauniečiams

Šilumos rekordai baigėsi: sugrįš rudeniški orai

Įsigalioja privaloma izoliacija atvykus iš dar 5 šalių