Kauniečių baudos kvitas: savaitės prasižengėliai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kiekvieną dieną kauniečiai su portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija dalinasi savo užfiksuotais pastebėjimais mieste. Nuo šiol stengsimės dalintis ir kauniečių užfiksuotais pažeidimais kelyje ir taip sugėdinti kelią blokuojančius, parkuoti nemokančius ir darančius kitus pažeidimus, kurie neprisideda prie eismo saugumo, o tuo labiau, pagarbos kitiems eismo dalyviams rodymo.

Savaitės parkuotojas nr. 1

Kaunietis Donatas dalinasi nuotrauka, kuri užfiksuota šalia „Iki“ parduotuvės prie pat Kauno pilies žiedo. „Peugeot“ vairuotojas automobilį sugebėjo pasistatyti ten, kur niekas iki šiol nestatė, dėl to pelnytai iškovojo savaitės parkuotojo titulą ir papuošė šios publikacijos viršelį.

Savaitės eismo blokuotojai

Kaunietis Mindaugas persiuntė vaizdelį, kuriame užfiksuotas „Toyota“ automobilis. Nors šis automobilis hibridinis, jo vairuotojui kol kas sekasi šį automobilį suvaldyti gatvėje, bet kol kas jis neišmoko, kaip reikia parkuotis einant į parduotuvę apsipirkti.

Parkavimas Kaune 2

Skaitytoja Lina nusistebėjo, kad „BMW“ vairuotojas palieka automobilį taip, kad kliudytų ne tik pravažiuoti, bet ir praeiti ar šiukšles išnešti.

Parkavimas Kaune 7

Parkavimas „Akropolyje“

Šią savaitę jau skelbėme apie policijos pareigūnus, kurie tarnybinį automobilį paliko neįgaliųjų stovėjimo vietoje. Skaitytoja Justina taip pat atsiuntė nuotrauką iš „Akropolio“ daugiaaukščio garažo. „Toyota“ vairuotojas sugalvojo į „Akropolį“ nuskubėjusių palaukti tiesiai ant pėsčiųjų perėjos. Tiesa, įsijungė ir avarinį.

Parkavimas Kaune 5

Ilgiausias parkuotojas

Skaitytoja, gyvenanti Šančiuose, pasidalino, jos nuomone, linksmai pastatytu automobiliu su priekaba prekybos centro „Norfa“ aikštelėje.

Parkavimas Kaune 3

Autobuso vairuotojas – šnekorius

Šis autobuso vairuotojas, kurį užfiksavo mūsų skaitytojas, nesibodi net ir darbo metu naudotis mobiliuoju telefonu be laisvų rankų įrangos.

Parkavimas Kaune 4

Jei ir jūs norite pasidalinti savo užfiksuotais vaizdais, kviečiame siųsti kaunas@kasvyksta.lt arba pasinaudodami PRANEŠK NAUJIENĄ forma mūsų puslapyje. Taip pat nuotraukas galite siųsti per Facebook puslapio „Kas vyksta Kaune“ privačias žinutes.

Miesto centre parkuojasi net perėjose 5 nuotr.

24 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

LKL sezoną „Žalgiris“ pradėjo triuškinama pergale

N. Venckienė: vienintelis dalykas, kurio bijo Lietuvos valdžia – viešumas

Kauno miesto ir rajono sujungimas: V. Matijošaitis plečia savo tėvoniją

Priimtas sprendimas dėl R. Karbauskio observatorijos prie Kauno marių

Po „Red Bull“ muilinių lenktynių - nepatenkintų Žaliakalnio gyventojų raštas savivaldybei

Seimas svarsto siūlymą panaikinti prievolę dviratininkams vilkėti ryškias liemenes

Amaliuose įlėkė į parduotuvės aikštelę ir sužeidė žmogų

Gatvių pavadinimai Lietuvoje: nuo Ąžuolų g. iki Lašinių g.

Kauniečiai vasarą išnaudojo kitaip: pėsčiomis keliavo iki Palangos

Jaunieji žalgiriečiai pranoko varžovus ir išplėšė trofėjų