Sekmadienį dėl bėgimo Kaune – eismo ribojimai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Spalio 11 dieną Kaune vykstančio tradicinio rožinio kaspino bėgimo „PINK RUN su BENU“ metu bus ribojamas eismas prie Kauno klinikų ir Senamiestyje.

Apie pusantro tūkstančio dalyvių minia 12 valandą pajudės nuo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (Kauno klinikos). Dvidešimčiai minučių (12:00-12:20) bus dalinai ribojamas eismas V. Lašo g., Nuokalnės g., Tvirtovės al. ir Sukilėlių pr. bei Salako ir Jonavos g. sankirtose.

Eismas nuo 12 val. iki 13 val. bus draudžiamas: Jakšto g., Papilio g. bei Rotušės a.. Rotušės aikštėje bus sutinkami renginio dalyviai, apdovanojami greičiausi ir įspūdingiausiai pasipuošę dalyviai.

„Atsiprašome gyventojų už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.“, – sakė renginį organizuojančio „Kauno maratono klubo“ vadovas Algirdas Pukis.

„Pink Run su BENU“ bėgimas vyks spalio 11 dieną. Kviesdami dalyvauti visus, organizatoriai, „Kauno maratono klubas“, parinko ir simbolinę 5 kilometrų trasą, nuo Kauno klinikų iki Rotušės aikštės, kurią galės įveikti bene kiekvienas. Savo palaikymą galima išreikšti ir aukojant labdarai oficialioje renginio internetinėje svetainėje. Visa surinkta suma bus skiriama krūties magnetiniam rezonanso tomografo tyrimams, galintiems padėti ankščiau ir tiksliau nustatyti krūties vėžį, finansuoti.

Daugiau informacijos čia.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Liberalų sąjūdis į ministrus siūlo S. Kairį: Kauno meras gali netekti patarėjo

V. Matijošaitis pasisakė apie rinkimų rezultatus: sveikinu laimėtojus

Į raudoną zoną patenka ir Kaunas: Vyriausybei apsisprendus karantinas gali įsigalioti dar šią savaitę

Lietuvoje įsigalioja nauji ribojimai: 12-oje savivaldybių – karantinas

Kauno mieste ir rajone tarp daugumos laimėtojų – TS-LKD atstovai

Apklausa: ar jūs patenkinti rinkimų rezultatais?

Paėmusi didmiesčius TS-LKD laimėjo 2020 metų Seimo rinkimus

G.Landsbergis laimėjo Žaliakalnyje: TS-LKD pergalingai žengė 6-iose Kauno apygardose (atnaujinta)

Konservatorė J. Šiugždinienė Šilainiuose laimėjo prieš su valstiečiais kandidatavusią „Vieningo Kauno“ atstovę (atnaujinta)

Aleksoto-Vilijampolės apygardoje II turą laimėjo V. Juozapaitis (atnaujinta)