Žmonės ištroškę kultūros: bilietų į teatrą laukė ir 10 valandų – Kas vyksta Kaune

Žmonės ištroškę kultūros: bilietų į teatrą laukė ir 10 valandų

"Kas vyksta Kaune" skaitytojų nuotr.

Kauno valstybiniam teatrui paskelbus, jog bus galima įsigyti bilietų su 50 proc. pigiau, nusidriekė itin didelės eilės. Kai kurie kauniečiai nepabūgo pralaukti ir 10 valandų tam, kad galėtų spektaklius pamatyti pigiau. Teatro atstovai tokių srautų nesitikėjo, tad kilo nesklandumų.

Jau trečius metus spalio 7 dieną organizuojama akcija, leidžianti į Kauno valstybinio muzikinio teatro spektaklius įsigyti bilietus perpus pigiau. Teatro puslapyje buvo skelbiama, jog kasos dirbs iki paskutinio kliento, tačiau kai kuriems teko nusivilti.

Kauno muzikiniame teatre jau nebeįleidžiami visi norintys nusipirkti bilietų pigiau, nors teatras buvo pranešęs, kad dirbs, kol bus žmonių. Stovi prie durų toks diedukas su akiniais ir nebeįleidžia. Net nueiti į tualetą baisų, nes neatsimins, kad buvau viduje. Jau buvo vienas rimtesnis incidentas, kai tas diedukas panaudojo jėgą, bet moteris vis vieną prasiveržė, bet pamačiusi, kokia eilė, išėjo atgal. Buvo atėjusi administratorė, bet jokio sprendimo nepriėmė, sakė, kad pasišnekės su valdžia. Lauke ateinančių yra nemažai, bet ne įleisti, jie keliauja namo“, – informavo portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Tomas.

Muzikinio teatro vadovybė tikina, jog visi, kurie norėjo bilietų, tie ir nusipirko. Žinoma, nesitikėjo tokių srautų, todėl ir kilo nesklandumų. Visgi, neatmetama kitais metais vėl rengti tokią akciją, tik tada bus ji bus patobulinta.

„Ilgai stovėjo daug žmonių. Į vakarą atėjo ir nemažai studentų. Seniau žmonės pirkdavo bilietus tik sau, dabar – ir sau, ir tetoms. Tikrai nesitikėjome sulaukti tokio kiekio žmonių. Žinoma, tiek, kurie norėjo pigių bilietų gerose vietose, galėjo būti nepatenkinti, nes vietas greit išgraibstė. Be to, žmonės rinkosi įvairius spektaklius, todėl užtruko. Atsiprašome tų, kuriems buvo nepatogu, bet juk nėra privaloma stovėti eilėje“, – kalbėjo Kauno valstybinio muzikinio teatro vadovas Benjaminas Želvys.

Vadovas tikina, jog per dieną buvo parduota per 2500 bilietų. Kasa dirbo iki antros valandos. Į redakciją parašęs skaitytojas tikino, jog maždaug apie 19.30 val. prie kasų priėjo žmonės, kurie į eilę atsistojo dar 10 valandą ryto.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA