Žalgiriečiai pirmose namų LKL rungtynėse įveikė dzūkus | Kas vyksta Kaune

Žalgiriečiai pirmose namų LKL rungtynėse įveikė dzūkus

delfi.lt 2015/10/07 21:37
DELFI nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (3/0) „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate pasiekė įtikinamą pergalę. Be Renaldo Seibučio rungtyniavę Gintaro Krapiko auklėtiniai namų arenoje 78:43 (21:21, 20:7, 25:7, 12:8) sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ (0/3) komandą.

„Dzūkija“ žalgiriečiams priešinosi tik vieną kėlinį – po pirmųjų 10-ties minučių rezultatas buvo lygus (21:21).

Visgi tada prasidėjo „Žalgirio“ dominavimas – per tris kėlinius šeimininkai varžovams leido pelnyti vos 22 taškus, kai patys įmetė 57.

Žalgiriečiai iš viso pataikė 10 tritaškių iš 17, atkovojo 36 kamuolius ir atliko 21 rezultatyvų perdavimą. Visgi kauniečiai ne taip taikliai metė dvitaškius (18/39) ir baudų metimus (12/22) bei suklydo 16 kartų.

Tuo metu dzūkai pataikė 15 dvitaškių iš 33, 1 tritaškį iš 16 ir 10 baudų iš 17, atkovojo 29 kamuolius, tačiau suklydo net 22 kartus.

Kitose rungtynėse „Žalgiris“ namie priims Klaipėdos „Neptūną“, o „Dzūkija taip pat namie susikaus su Panevėžio „Lietkabeliu“.

„Žalgiris“: Ianas Vougioukas 18, Mantas Kalnietis 11, Brockas Motumas 10, Kasparas Vecvagaras 9.

„Dzūkija“: Adamas Lapeta 8, Giedrius Gustas 7, Martynas Paliukėnas ir Marcusas Monroe po 6 taškus.