Girstučio baseinas rengia atvirų durų dieną visiems

Archyvo / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atsinaujinęs Kauno „Girstučio“ baseinas lankytojams paruošė daug siurprizų. Įvairių naujovių ir pramogų bus galima išbandyti per atvirų durų dieną spalio 10 d., kitą šeštadienį, kai baseinas bus atvertas po rekonstrukcijos, praneša naujieji baseino šeimininkai.

Atvirų durų dieną „Girstučio“ baseino erdvės bus atviros nuo 10 val. ryto iki 20 val. vakaro. Visą šeštadienį lauks profesionalių trenerių vedami užsiėmimai bei jų individualios konsultacijos, patarimai, pamokymai, konkursai ir prizai ir siurprizai, o po jų – atgaiva poilsio zonoje. Kas valandą vyks po penkis įvairius užsiėmimus, treniruotes, tad juos išbandyti galės visi norintys. Be to, spalio 10-11 dienomis vienkartiniam apsilankymui bus taikoma 30 proc. nuolaida.

Mankšta ant irklenčių

„Girstučio“ plaukimo komplekse įvairiems lankytojų poreikiams skirti trys – 50, 25 metrų ir pramogų baseinai ir vienas vaikų baseinėlis. Atvirų durų dieną svečius džiugins visi jie, bet kiekvienas skirtingai.

Tai viename, tai kitame vaikai ir suaugusieji visą dieną bus mokomi, kaip taisyklingai plaukti. Jau prakutusiems jauniesiems plaukikams rengiamas specialus kliūčių ruožas bei kamuoliuko traukimo iš dugno rungtis.

Baseinėlyje, prižiūrimame akylo personalo, galės saugiai turkštis patys mažiausieji šventės dalyviai. Tuo pat metu likusiuose baseinuose vyks daugybė grupinių užsiėmimų suaugusiems.

Naujovės

Įspūdžius aptarti bus galima poilsio zonoje, pavyzdžiui, besimėgaujant atpalaiduojančių masažinių vonių ar pirčių teikiamais malonumais. Pastarųjų irgi veiks net keturios: sauna, infraraudonųjų spindulių, garinė ir aromaterapinė.

Beje, atvirų durų dieną lankytojus konsultuos ne tik treneriai, bet ir pirtininkas. Jis pasiūlys pirtyje išbandyti įvairias sveikatinimo procedūras.

Po rekonstrukcijos lankytojus pradžiugins ir patogesni dušai bei spintelės, o taip pat naujos paslaugos.

Pavyzdžiui, bare bus galima atsigaivinti sveikuoliškais kokteiliais ir užkandžiais.

Baseino administracija tikisi sulaukti lankytojų nuomonės, kurie užsiėmimai patiko labiausiai, ko pasigesta ir ką naujo norėtų išbandyti. Pagal atsiliepimus bus koreguojamas būsimų paslaugų, treniruočių pasiūla ir tvarkaraštis.
Galima su šortais ir be kepurėlių

Po rekonstrukcijos pakeistos ir taisyklės lankytojams. Nebeprivaloma dėvėti maudymosi kepurėlių. Savo pačių patogumui dailiosios lyties atstovės plaukus galės tik susirišti.

Vyrai laukiami ir su maudymosi šortais, nors anksčiau jų buvo prašoma dėvėti tik maudymosi glaudes. Maudymosi kostiumų, nardymo akinių bei kepurėlių ir pan., prireikus, bus galima įsigyti vietoje.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #12

Pranešama apie pirmąją mirtį Marijampolėje nuo koronaviruso

„Maxima“ į Kauną atskraidino vienkartinių kaukių

Kuris verslas vėl galėtų pradėti dirbti karantino metu?

Lietuvos vaistines pasiekė šimtai tūkstančių medicininių kaukių

Dėl koronaviruso infekcijos 19 pacientų gydoma reanimacijoje

Paskelbta, kaip pranešti apie darbuotojų prastovas įmonėse dėl karantino

Įspėja epidemiologė – koronaviruso pikas dar tik artėja

G. Nausėda: karantinas tikrai bus pratęstas

Tiesioginė transliacija: Lietuvos vyriausioji epidemiologė L.Ašoklienė apie koronaviruso plitimą Lietuvoje