Padidino pinigus kelių remontui, tačiau rado neapmokėtų sąskaitų

Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto taryba praėjusį antradienį gatvių tvarkymo darbams papildomai skyrė 860 tūkst. eurų. Skaičiuojant šį papildymą, iš viso per 2015 metus su miesto tvarkymu susijusiems reikalams Kaunas skyrė daugiau nei 15 mln. eurų. Tiesa, daugiau nei pusė šios sumos buvo skirta apmokėti rastas sąskaitas už praėjusiais metais atliktus darbus.

Kol orai dar tinkami asfaltavimo darbams, šiuo metu su „Remix“ aparatu Pramonės prospekte dirbantys kelininkai dar planuoja atnaujinti Veiverių ir Panerių gatvės prasčiausias atkarpas. Kelininkai iki žiemos dar planuoja atnaujinti daugiau nei 40 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus.

Kaunietis dalinasi vaizdais iš Pramonės prospekto 7 nuotr.

Rado neapmokėtas sąskaitas

„Toks apleistas, koks buvo pastaraisiais metais, Kaunas nebegali būti. Miesto gatvės turi būti tvarkingos. Manau, kad daugelis kauniečių pastebėjo, kad pastaruosius pusę metų kelininkai mieste dirbo be poilsio. Būtume dar daugiau suspėję, bet mums koją kišo 8 mln. eurų dydžio neapmokėtos sąskaitos, kurias radome atėję dirbti“, – teigė Kauno meras, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ lyderis Visvaldas Matijošaitis.

Pavasarį darbus pradėję nauji miesto vadovai rado neapmokėtas 0,7 mln. eurų sąskaitas už pernai sutvarkytą Tunelio gatvę ir Karaliaus Mindaugo prospektą. Savivaldybės biudžete šįmet taip pat reikėjo numatyti 7,3 mln. eurų už praėjusiais metais atliktus Panemunės tilto statybos darbus. Taip pat buvo likęs nedidelis įsiskolinimas už pernai rekonstruotą Savanorių prospekto įkalnę. Be to, metų pradžioje Kauno miesto savivaldybės įsiskolinimas savo įmonėms viršijo net 13 mln. eurų.

Derėjosi dėl kainų

Peržiūrėję rastas sutartis su rangovais, miesto vadovai susiderėjo 40 proc. mažesnius duobių tvarkymo įkainius. Su „Remix“ aparatu dirbantys kelininkai po derybų šias paslaugas šįmet teikia 7 proc. pigiau nei pernai. Raudondvario plentas vasaros pabaigoje buvo atnaujintas ne už 35 mln. eurų, kaip buvo planuota anksčiau, o už 1,5 mln. eurų.

Baigiamą statyti Panemunės tiltą pratęsianti Tilto gatvė sutvarkyta ne už 1,5 mln. eurų, kaip buvo planuota, o už 0,7 mln. eurų. Panemunės tilto atidarymas planuojamas iki lapkričio pradžios.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojai: naktį ugniagesiai iš Nemuno gelbėjo žmogų

Suskaičiavo neiškeistus litus: pas gyventojus jų likę šimtai milijonų

Į ligoninę paguldytas Laisvės alėjoje sužalotas vyras

Pasakė vietas Kaune, kur galima naudotis kepsninėmis: sąrašas nedžiugins

Lietuvoje vyksta prezidento ir Europos Parlamento rinkimai

Avarija Aukštuosiuose Šančiuose: automobilis po smūgio virto ant stogo

Kauno parkai tada ir dabar: istorija siekia XIX amžių

Sekmadienis žada nekokią įžangą į ateinančią savaitę: oras nedžiugins

Kaunietis M. Vitulskis tapo kolegės nesąžiningumo auka: kreipėsi į teisininkus

Kaune atidengtas žalgiriečio B. Davieso delno įspaudas