Įspūdinga naktinė Kauno panorama nepaliks abejingų - Kas vyksta Kaune

Įspūdinga naktinė Kauno panorama nepaliks abejingų

Asociatyvi nuotr.

Įvaldęs fotografijos meną ir skraidančius aparatus, kaunietis dalinasi išskirtine Kauno panorama. Menininkas tikina, jog tokią panoramą nuo žemės padaryti labai paprasta, tačiau iš oro, reikia daug pastangų.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ šią savaitę pasidalino Kęstučio Fedirkos sukurtu pagreitinto judesio Kauno filmuku, kuris sužavėjo skaitytojus. Neeilinis video patiko kauniečiams, nes menininkas panaudojo kitokią techniką, nei kiti, kurie darė panašius filmukus. Skraidymo aparatu, vadinamuoju koperiu ar dronu, kaunietis sukurpė video, kurio esmė kokybiškas ir stabilus vaizdas.

Panašai technika K. Fedirka sukūrė ir naktinę Kauno panoramą, kurioje matosi Vytauto Didžiojo tiltas, senamiestis, Aleksotas, Nemunas, tolumoje šviečianti Kristaus prisikėlimo bažnyčia ir kiti miesto objektai. Paprastai ir taip gražios būna naktinio Kauno nuotraukos, tačiau kaunietis pateikė jas visai kitaip. Jo sudarytoje panoramoje galima stebėti vaizdą aplinkui.

„Visi fotografai žino, kad fotografuojant naktį reikia, kad aparatas nejudėtų. Darant tokį projektą danguje, yra labai sudėtinga koperį išlaikyti vienoje vietoje ir nesujudėti, tačiau įdėjus didelį darbą, man tai pavyko padaryti. Koperis danguje prabuvo gal valandą, kol išėjo sugaudyti visus stabilius vaizdus. Į pačią panoramą sudėliota apie 25 kadrus, tačiau fotografuota gerokai daugiau“, – darbo detalėmis dalinosi kaunietis.

K. Fedirka tikisi, jog išeis padaryti visos Lietuvos tokią naktinę panoramą, kuri sužadins dar didesnę meilę šaliai.

Pasigrožėti naktine panorama galite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA