Įspūdinga naktinė Kauno panorama nepaliks abejingų

Asociatyvi nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Įvaldęs fotografijos meną ir skraidančius aparatus, kaunietis dalinasi išskirtine Kauno panorama. Menininkas tikina, jog tokią panoramą nuo žemės padaryti labai paprasta, tačiau iš oro, reikia daug pastangų.


Portalas „Kas vyksta Kaune“ šią savaitę pasidalino Kęstučio Fedirkos sukurtu pagreitinto judesio Kauno filmuku, kuris sužavėjo skaitytojus. Neeilinis video patiko kauniečiams, nes menininkas panaudojo kitokią techniką, nei kiti, kurie darė panašius filmukus. Skraidymo aparatu, vadinamuoju koperiu ar dronu, kaunietis sukurpė video, kurio esmė kokybiškas ir stabilus vaizdas.

Panašai technika K. Fedirka sukūrė ir naktinę Kauno panoramą, kurioje matosi Vytauto Didžiojo tiltas, senamiestis, Aleksotas, Nemunas, tolumoje šviečianti Kristaus prisikėlimo bažnyčia ir kiti miesto objektai. Paprastai ir taip gražios būna naktinio Kauno nuotraukos, tačiau kaunietis pateikė jas visai kitaip. Jo sudarytoje panoramoje galima stebėti vaizdą aplinkui.

„Visi fotografai žino, kad fotografuojant naktį reikia, kad aparatas nejudėtų. Darant tokį projektą danguje, yra labai sudėtinga koperį išlaikyti vienoje vietoje ir nesujudėti, tačiau įdėjus didelį darbą, man tai pavyko padaryti. Koperis danguje prabuvo gal valandą, kol išėjo sugaudyti visus stabilius vaizdus. Į pačią panoramą sudėliota apie 25 kadrus, tačiau fotografuota gerokai daugiau“, – darbo detalėmis dalinosi kaunietis.

K. Fedirka tikisi, jog išeis padaryti visos Lietuvos tokią naktinę panoramą, kuri sužadins dar didesnę meilę šaliai.

Pasigrožėti naktine panorama galite čia.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvoje patvirtinti 735 nauji koronaviruso atvejai: 7 žmonės mirė

Kauno klinikoms nepajėgiant susitvarkyti su sergančiųjų antplūdžiu, pacientai bus gydomi kitur

Fiksuoja skaitytojai: kaukėtas vyriškis su strėle puola pareigūnus

S. Skvernelis pažėrė kritikos rinkimų laimėtojams: negaliu sutikti su tokia taktika, nes kalbame apie koronaviruso valdymą

Koronavirusas patvirtintas dar vienam Seimo nariui

Nuostoliuose skęstantys renginių organizatoriai prašo valdžios paramos

Įsigaliojo griežtesni reikalavimai renginiams, prekybos vietose bus ribojami pirkėjų srautai

A. Veryga: artėjame prie Karštosios linijos ir testavimo pajėgumų ribų

Nuo sekmadienio vykstantiems iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę - privaloma saviizoliacija

Sinoptikai: Vėlinių savaitgalį gali prireikti šiltesnio rūbo