Kauno valdžia iš patalpų meta „Ąžuolyno meškučių cirką“ (atnaujinta)

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pastaraisiais metais viešąją įstaigą „Ąžuolyno meškučių cirkas“ dažniau lydėjo ne žiūrovų ovacijos, o įvairūs skandalai. Kauno vicemero Simono Kairio teigimu, jokios veiklos Kaune nevykdanti įstaiga turės atlaisvinti uzurpuotą žemės sklypą ir jame esančius apleistus pastatus, pranešė Kauno miesto savivaldybė.

„Situacija, kai savivaldybė yra cirko dalininkė, švelniai tariant, nėra labai įprasta ir normali. Juolab kad „Ąžuolyno meškučių cirkui“ pagal panaudos teisę suteiktas sklypas ir pastatai yra apleisti ir bado akis visiems aplinkiniams. Akivaizdu, kad ten jokia veikla nevyksta arba ji yra imituojama“, – teigė S. Kairys.

Žvėrelių teatro gimtadienyje 25 nuotr.

Praėjusią savaitę cirko atstovai buvo informuoti, jog iki žiemos pradžios jie turi išsikraustyti iš Žemuosiuose Šančiuose esančių patalpų.

„Reikia pagaliau užbaigti tą netvarką, kuri buvo toleruojama pastaruosius metus. Neskaitant to, kad cirko teritorija yra virtusi šiukšlynu, kaimynystėje gyvenantiems kauniečiams pasiekti savo namus trukdo nelegali tvora. Šioje vietoje reikia įvesti tvarką“, – pabrėžė mero pavaduotojas.

Savivaldybę kaltina propoganda

Tuo tarpu cirko bendrasavininkė Agnė Zobovienė teigia, kad Kauno miesto savivaldybė skleidžia visišką melą apie jų įstaigą.

„Kiekviena frazė, parašyta šiame tekste yra visiškas melas ir nesąžininga susidorojimo propoganda. Jau ketverius metus mus lydi žiūrovų ovacijos, o ne skandalai. Žvėrelių teatras, įrengtas Šančiuose veiklą vykdė, tik prasidėjus drastiškiems ketinimams mus iš ten iškrapštyti nusviro rankos, tačiau sukompromituoti galima kiekvieną“, – teigė moteris.

A.Zobovienė teigia, kad visi pamiršta, jog daugiau nei 20 metų patalpos buvo remontuojamos iš uždirbtų pinigų, o iš savivaldybės nebuvo prašoma nei cento.

„Žvėrelių teatre vyko Kalėdinės eglutės vaikams, dirbome vaikams iš vaikų namų, samariečių bendrijos vaikams, gausioms šeimynoms, rengdavome pasirodymus nepilnamečių kolonijoje ir visą tai darėme nemokamai. Kelios kartos užaugo su mūsų pasirodymais.

Ko dabar pyksta mūsų naujasis miesto oligarchas? Kad nenorime turėdami trumpalaikes sutartis patalpoms kišti į jas daugiau savo lėšų? Kas atsitiko? Ar gardus kąsnis miesto centre stovi, o jame Zobovai? Veiklą mes vykdėme, vykdome ir vykdysime ir nesvarbu kur. Kaune ar ne Kaune. Žinodami valdininkų norą atimti iš mūsų tas patalpas žengėme kitą žingsnį – atsitraukėme.

Gaila aukoti savo gyvenimą karui su vėjo malūnais. Keista, kad savivaldybė yra VšĮ Ąžuolyno meškučių cirkas dalininkė. Tiesa, savivaldybėje savo „cirko“ gana.

Gerbiami valdininkai negražu šitaip elgtis – šmeižiant kitus darytis sau reklamą neva darote tvarką. Nežinau tokios valstybės ir tokio kito Lietuvos miesto kur už darbą miestui būtų ne padėka, o šmeižtas ir melas. Sėkmės šmeižiant ir tik kyla klausimas: kas kitas po mūsų pateks į jūsų susidorojimo akiratį?“, – savo atvirą laišką baigia A.Zobovienė.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Vairuotojų negandos tęsiasi: eismas stoja Dainavoje

Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?

Pačiame Kauno centre nusidriekė didelė spūstis

Pagimdė į Kauno klinikas pervežta neblaivi ir narkotikų vartojusi gimdyvė

Nemuno pakrantė kauniečius vilioja pražydusiais sakurų žiedais

Kol kiti didieji miestai išjungia šildymą, Kaunas to daryti neskuba

Didžiajam penktadieniui – trys išskirtiniai receptai

Šv. Velykų savaitgalį vyks ne tik margučių varžybos – erdves užlies muzika (renginių apžvalga)

Eurolygos atkrintamosios pasipildė dar vienomis varžybomis „Žalgirio“ arenoje

Seime siūlymas dėl tymų – neskiepytiems užsidarytų darželių durys (papildyta)