Kauno urėdijoje fiksuojamas penktos klasės miškų gaisrų pavojus

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dėl sausų ir šiltų orų sekmadienį labai didelis miškų gaisrų pavojus užfiksuotas penkiose vidurio Lietuvoje esančiose urėdijose.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, penktos klasės miškų gaisringumas yra Kėdainių, Kauno, Dubravos, Kaišiadorių ir Prienų urėdijose. Šeštadienį labai didelis miškų gaisrų pavojus buvo užfiksuotas tik dalyje Prienų urėdijos.

Beveik visoje kitoje šalies teritorijoje sekmadienį yra fiksuojamas didelis, ketvirtos klasės gaisrų pavojus. Tik dalyje Kupiškio, Biržų, Zarasų ir Utenos urėdijų teritorijų miškų gaisrų pavojus yra vidutinis – trečios klasės.

Sinoptikai prognozuoja, kad pirmadienį šalies miškuose toliau vyraus ketvirtos, šiaurės rytiniuose rajonuose kai kur išliks trečios, o Prienų, Dubravos, Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Veisėjų urėdijose ir Alytaus urėdijos šiaurės rytinėje pusėje bus penktos klasės miškų gaisringumas.

Dėl didelio gaisrų pavojaus poilsiautojai raginami itin atidžiai elgtis su ugnimi, į kai kuriuos miškus ribojamas patekimas, vykdomi reidai. Valstybiniai miškų pareigūnai, pasitelkę priešgaisrinės apsaugos pareigūnus, periodiškai tikrina situaciją.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pirmadienį šalyje toliau laikysis sausi be lietaus orai, kai kur, daugiausia vakariniuose rajonuose, trumpai palis.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

„Ryto“ sirgalius supykdžiusius „Žalgirio“ fanus susėmė sostinės policija (atnaujinta)

Įsibėgėjęs „Žalgiris“ pervažiavo Vilniaus „Rytą“

Galutinai apribota prekyba alkoholiu skandalingame Palangos restorane

Didžiausios Baltijos šalių karjeros dienos auga: virš 140 įmonių ir daugiau nei 10 tūkst. lankytojų

Netoli Kauno apvirtus lėktuvui, pilotai skubiai išvežti į ligoninę

Motinos atakos dėl Kauno klinikų klaidos sulaukęs R. Kėvalas: tarsiuosi su advokatu

V. Matijošaičio sprendimas tėvus įvarė kampą: jaučiasi tapę įrankiais

Planuose - dar griežtesnė alkoholio prekybos kontrolė: nebereikėtų nė policijos

Premjera Kaune pritraukė būrį žinomų žmonių

Girtas jaunuolis vyrą vienu smūgiu pasiuntė į Kauno klinikas