Raudondvario plente dirbantys kelininkai turi vieną prašymą

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Akyse keičiasi Raudondvario plentas. Jau viena eismo juosta link Lampėdžių nutiesta ir kviečia pasivažinėti lygia danga. Šiuo metu „Remix“ asfalto klojimo mašina darbuojasi kitoje plento juostoje, tad kelininkai iš vairuotojų prašo vieno dalyko.

Miesto valdžia pakeitė grandiozinius Raudondvario plento rekonstrukcijos planus ir mažindami kaštus į šią miesto arteriją atgabeno karšto asfalto regeneravimo technologijos mašiną „Remix“. Nuo Vilijampolės vairuotojai jau gali važiuoti viena naujai nutiesta eismo juosta ir išvengti duobių, tačiau darbai dar vyksta ir visas plentas tikimasi, kad bus baigtas iki rudens.

Šiuo metu „Remix“ asfalto klojimo mašina darbuojasi nuo Lampėdžių link Vilijampolės gilumos. Iš aplinkkelio išsuka didelis automobilių srautas ir susidaro spūstys, tad reikia kantrybės, o to vairuotojams dažnai pritrūksta.

„Būkite geri, parašykite, kad vairuotojai nevažiuotų naujai nutiesta eismo juosta ir negadintų mūsų darbo, nes reikia bent pusdienio, kad danga sukietėtų. O žmonės dažnai skuba, nepaiso kelio ženklų ir važiuoja ten, kur negalima. Patikėkite, greičiau nuo to niekam nebus“, – tikino prie žurnalistų priėjęs Raudondvario plente besidarbuojantis kelininkas.

Pragaro mašina artėja link Raudondvario plento 19 nuotr.

Pamainos vadas Dainius tikino, jog kelininkai Raudondvario plente dirba dviem pamainomis. Darbas įtemptas, tačiau manoma, jog iki rudens suspės nutiesti naują dangą. Kol kas klojamos tik vidinės eismo juostos, tad darbai klojasi gerai, ties šuliniais sutvirtintas pagrindas atitinka reikalavimus ir neturėtų kilti problemų ateityje.

65 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams