Raudondvario plente dirbantys kelininkai turi vieną prašymą

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Akyse keičiasi Raudondvario plentas. Jau viena eismo juosta link Lampėdžių nutiesta ir kviečia pasivažinėti lygia danga. Šiuo metu „Remix“ asfalto klojimo mašina darbuojasi kitoje plento juostoje, tad kelininkai iš vairuotojų prašo vieno dalyko.

Miesto valdžia pakeitė grandiozinius Raudondvario plento rekonstrukcijos planus ir mažindami kaštus į šią miesto arteriją atgabeno karšto asfalto regeneravimo technologijos mašiną „Remix“. Nuo Vilijampolės vairuotojai jau gali važiuoti viena naujai nutiesta eismo juosta ir išvengti duobių, tačiau darbai dar vyksta ir visas plentas tikimasi, kad bus baigtas iki rudens.

Šiuo metu „Remix“ asfalto klojimo mašina darbuojasi nuo Lampėdžių link Vilijampolės gilumos. Iš aplinkkelio išsuka didelis automobilių srautas ir susidaro spūstys, tad reikia kantrybės, o to vairuotojams dažnai pritrūksta.

„Būkite geri, parašykite, kad vairuotojai nevažiuotų naujai nutiesta eismo juosta ir negadintų mūsų darbo, nes reikia bent pusdienio, kad danga sukietėtų. O žmonės dažnai skuba, nepaiso kelio ženklų ir važiuoja ten, kur negalima. Patikėkite, greičiau nuo to niekam nebus“, – tikino prie žurnalistų priėjęs Raudondvario plente besidarbuojantis kelininkas.

Pragaro mašina artėja link Raudondvario plento 19 nuotr.

Pamainos vadas Dainius tikino, jog kelininkai Raudondvario plente dirba dviem pamainomis. Darbas įtemptas, tačiau manoma, jog iki rudens suspės nutiesti naują dangą. Kol kas klojamos tik vidinės eismo juostos, tad darbai klojasi gerai, ties šuliniais sutvirtintas pagrindas atitinka reikalavimus ir neturėtų kilti problemų ateityje.

65 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune užfiksuotas sparčiausiai augantis darbo užmokestis Lietuvoje

Ką tik atvertą Vienybės aikštę išmargino juodos žymės

VTEK: nėra duomenų, kad S. Skvernelis supainiojo interesus dėl lėšų jo gatvės asfaltavimui

Į korupcijos skandalą įsivėlusiems „Kauno tiltams“ – stambus užsakymas uostamiestyje

Atsiveria dar viena lietuvių pamėgta atostogų kryptis

Sukurtas interaktyvus žemėlapis, rodantis visų Lietuvos medikų atlyginimus

Kitais metais Sausio 13-oji gali būti paskelbta nedarbo diena

Skaudi nelaimė Šilainiuose: motorolerio vairuotojas atsidūrė ligoninėje

Koronavirusas patvirtintas „Humanos“ sandėlio darbuotojai

Prie Draugystės parko užsiliepsnojo jaunimo pamėgtas apleistas pastatas