Viešnią iš Korėjos per Žolinę įžeidęs skaitytojas sulaukė atsako - Kas vyksta Kaune

Viešnią iš Korėjos per Žolinę įžeidęs skaitytojas sulaukė atsako

J.Danielevičiaus nuotr.

Nuvilnijus Žolinės šventei, į kurią Rotušės aikštėje susirinko keli tūkstančiai kauniečių ir miesto svečių, ne visi buvo patenkinti. Portalui „Kas vyksta Kaune“ šventę fiksavęs fotografas Jonas Danielevičius, perskaitęs įžeidžiantį komentarą apie vieną iš nuotraukose užfiksuotų šventės dalyvių, nesusilaikė ir nusprendė viešai atsakyti kitataučius Kaune niekinančiam.

Vienas neprisistatęs skaitytojas, peržiūrėjęs publikaciją apie Rotušės aikštėje vykstančią šventę, įvertino straipsnio viršelio nuotrauką, kurioje buvo užfiksuota atvykėlė iš užsienio, besidžiaugianti gražiomis Žolinės tradicijomis Kaune.

Įžeidžiantis klausimas

Prie ko čia siaauraakės nuotrauka, lietuvaičių pritrūko?

Fotografo atsakymas

Ši mergina atvyko iš Korėjos, čia svečiuojasi dvi dienas. Ji, atėjusi į Rotušės aikštę, pamokinta pati nusipynė sau Žolinės vainiką, kurį nešiojo šventės metu. Savo vizito Lietuvoje metu pasirinko Kauną kaip įdomų miestą. O vakare, kartu su drauge atėjo stebėti koncerto. Jai buvo įdomūs mūsų papročiai, kultūra ir žmonės.

Smalsu, ką pats komentaro apie “siauraakę” autorius įdomaus ir turiningo nuveikė per Žolinę?, – klausia šventės akimirką užfiksavęs fotografas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA