Registratoriumi nufilmuota, kaip „Audi“ rėžėsi į medį – Kas vyksta Kaune

Registratoriumi nufilmuota, kaip „Audi“ rėžėsi į medį

delfi.lt 2015/07/23 19:08
DELFI nuotr.

Antradienio vakarą eismo įvykis užfiksuotas Kaune, kuomet po „Audi A4“ smūgio į medį Tvirtovės alėjoje į gydymo įstaigą pristatyti visi automobiliu važiavę keleiviai – du vyrai ir dvi moterys. DELFI skaitytojas šią avariją užfiksavo vaizdo registratoriumi.

Pasak liudininkų, apie 21 val., „Audi A4“ pavojingai manevravo tarp eismo juostų ir galimai viršijo leistiną greitį. Tačiau vaizdo įraše matyti, kad avarijos aplinkybės kitokios.

Įraše matyti, kaip „Audi“ vairuotojas važiuoja pirma eismo juosta. Iš Kalniečių gatvės išsukus mikroautobusui, „Audi“ jį apvažiuoja, tačiau iš antros eismo juostos į pirmą tiesiog ant „Audi“ suka vienatūris „VW Touran“, greičiausiai norėdamas sustoti.

Neturėdamas kur dėtis „Audi“ vairuotojas metėsi į dešinę ir rėžėsi į medį. Taip pat nepanašu, kad „Audi“ greitis būtų didelis – automobilis važiuoja tokiu greičiu, kaip ir visas srautas.

Po "Audi" smūgio į medį, prireikė gausių medikų pajėgų 5 nuotr.

Po susidūrimo su medžiu „Audi“ išsiskleidė oro pagalvės, tačiau vairuotojas vis tiek trenkėsi galvą į priekinį stiklą. Liudininkai spėja, kad vairuotojas važiavo neprisisegęs saugos diržu. Laimei, nė vienas žmogus rimčiau nenukentėjo. Įvykio aplinkybes tiria policija.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA