Dviratininkų kultūra: nesilaikymas KET ir palikta sužeista moteris

"Kas vykta Kaune" skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į redakcijos akiratį pakliuvo keli skaitytojų laiškai apie mieste važinėjančius dviratininkus. Viena istorija pasakoja apie dviratininką, kuris užkliudė moterį ir paliko ją likimo valiai. Kitas skaitytojas piktinasi, jog dviratininkai nelinkę laikytis Kelių eismo taisyklių.

Kaune šimtai dviratininkų atidarė sezoną 30 nuotr.Savaitės viduryje gauname skambutį iš portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo. Pasakojama istorija šokiruoja ir priverčia paklausti, kur dingo paprastas žmogiškumas?

„Su šeima išvažiavome pasivažinėti. Leidomės nuo Šilainių kalno ir pro mus dideliu greičiu praskriejo kitas dviratininkas. Jis važiuodamas užkliudė mano žmoną ir ši nukrito, o dviratininkas nė neatsisuko ir nurūko toliau. Dabar žmona su gipsu, nubrozdinimais ir mėlynėmis priversta laiką praleisti lovoje. Gerai, kad dar ir vaiko neužkliudė, nes jis priekyje važiavo“, – telefonu pasakojo skaitytojas.

Kaunietis tikina, jog visiems gali pasitaikyti nelaimingas atsitikimas, tačiau negalima taip nežmogiškai palikti nukentėjusiųjų, ypač, kai pats esi kaltas.

Kitas kaunietis taip pat pasipiktino dviratininkų veiksmais, klausdamas, kodėl jiems turi negalioti Kelių eismo taisyklės.

Kauniečiai vėl sėda ant dviračių 25 nuotr.

„Nepaisant to, kad Kaune investuojami milijonai tiesiant naujus dviračių takus, kai kuriems dviratininkams giliai ant to nusišvilpt. Kaip ir ant KET, pagal kurias dviračiais važiuoti keliu, jei šalia yra įrengtas dviračių takas, draudžiama. Patogiau apsimesti plento sportininku ir užėmus pusę pirmos juostos, rizikuoti savo ir kitų eismo dalyvių saugumu. Dviratininkas pažeidinėja KET Neries krantinėje. Tarp kitko, panašų vaizdelį šioje gatvėje matau ne pirmą kartą. Įdomu, kodėl policija vis dar nepamato?“, – dėsto Tomas.

Skaitytojai ragina sugėdinti tokius dviratininkus, kuriems kiti žmonės nerūpi. Visiems vienodai galioja Kelių eismo taisyklės ir visiems eismo dalyviams reikia saugoti ne tik save, bet taip pat ir kitus.

58 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Jaučiamas koronaviruso poveikis verslui: pradeda trūkti prekių, stringa gamyba

Bendrovės „Pažanga“ rūmus perka viešbučių tinklų valdytoja „Liuks NT“

Rinktinės lyderius apėmė gėdos jausmas: tokį beviltišką pralaimėjimą sunku prisiminti

Kaunietė kyla į kovą: nori susigrąžinti į Vokietiją ketinamą išvežti vilko ir šuns mišrūną Luną

Sukčiai sugalvojo „verslo planą“ - pakeisdami brūkšninį kodą įsigydavo prekes pigiau

Toliau smunka V. Matijošaičio reitingai, pasitikėjimas policija pasiekė rekordines aukštumas

Ne vieną prietaisą patikrinę pareigūnai: radarų detektoriai prieš „trikojus“ neveikia

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo titulas atiteko kauniečiams

„Senukai“ už 3 mln. eurų modernizuos Kaune esantį prekybos centrą