A. Mickevičiaus gatvėje apribotas eismas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitė centro gyventojams ir čia įsikūrusiems verslininkams prasidėjo nuo izoliacijos. Darbininkai ties Laisvės alėja uždarė A. Mickevičiaus gatvę, tad tenka rinktis kitus kelius. Kaip alternatyva pateikiama Maironio gatvė.

Pirmadienį apribotas eismas A. Mickevičiaus gatvėje. Ties susikirtimu su Laisvės alėja, gatvė uždaryta. Darbininkai tikino, jog ši atkarpa bus uždaryta pusantro mėnesio.

Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis taip pat patvirtino, jog A. Mickevičiaus gatvėje bus tvarkomos komunikacijos. Tai Laisvės alėjos rekonstrukcijos pirmojo etapo dalis. Vedėjas tikina, jog šia gatve nevažinėjo viešasis transportas, todėl vairuotojai gali rinktis kitus kelius, tokius kaip Maironio gatvė ar Vytauto prospektas.

Atkarpoje nuo A. Mickevičiaus gatvės iki soboro įsikūrę verslininkai piktinasi tokiu sprendimu, nes dabar praras dar daugiau klientų. Kavinių darbuotojai tikina, jog valdininkai žadėjo, jog A. Mickevičiaus gatvė bus uždaryta labai trumpam laikui ir ne remontui, o tik jei reikės technikai įvažiuoti. Dabar, pačiu sezonu, ne tik po langais dūzgia sunkioji technika, bet dar ir atvažiuoti negalima.

Planuojama, jog pirmasis Laisvės alėjos rekonstrukcijos etapas bus įveiktas per 15 mėnesių. Iki metų pabaigos turi būti atnaujinta atkarpa iki soboro, o kitais metais rekonstrukcija prasidės pačioje Nepriklausomybės aikštėje.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojai: naktį Vilijampolėje liepsnojo prabangus automobilis

Dėl vasaros ar žiemos laiko Lietuvoje įvedimo tarsis ir su kaimyninėmis šalimis

Judriausiame pasaulyje JAV oro uoste papuošta lietuviškumą puoselėjanti kalėdinė eglutė

Priminė vairavimą lengvinančią sistemą: pagelbėti gali kelios smulkmenos

Kauno rotušė nušvito svarbią reikšmę nešančia žinute

LKL kovos: žalgiriečiai krepšinio aikštelėje varžovus iš Šiaulių „sumalė į miltus“

Vaisiai, kvepiantys Kalėdomis: 7 įdomūs faktai apie mandarinus

Daugėja tyrimų dėl prekybos žmonėmis: pareigūnai atsižvelgia ne į visų skundus

Atrinktos mokyklos, kurios gaus 24 mln. eurų kokybės krepšelį: pateko ir Kaunas

Praneša kauniečiai: iš troleibusų masiškai išlaipinami žmonės (papildyta)