Miestą raizgo žolių džiunglės

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ne visi miesto žalieji plotai sulaukia darbininkų. Jau ne pirmas laiškas, atkeliavęs į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją, kuriuose nurodoma, jog žolė užžėlė tiek, jog primena tikras džiungles. Gyventojai pyksta ne tik dėl prasto vaizdo, bet ir dėl plintančių erkių.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja pasidalino keliomis nuotraukomis iš Kovo 11-osio gatvės. Jose užfiksuota, jog žolė siekia kelius. Moteris piktinasi, jog niekas negali nupjauti, reikia specialiai belstis į atsakingų institucijų duris, kad tvarkymo darbai būtų pradėti. Kaunietė garantavo, jog žolė nepjaunama ne tik ties šalia esančiais daugiabučiais, bet taip pat ir kitose Dainavos rajono gatvėse.

„Jaučiu pilietišką pareigą pranešti apie įmonės „Būsto valda“ nekompetencija. Be to, gal atsirastų daugiau kauniečių, kurie yra nepatenkinti matydami džiungles gyvenamuosiuose rajonuose.

Taigi, prie reikalo. Gyvenu Dainavos rajone. Mūsų namą administruoja „Būsto valda“, kuri labai vangiai prižiūri teritoriją. Žolė buvo nepjauta iki tol, kol nepasiskundėm savivaldybei. Tada, po poros dienų, šį pirmadienį, aplink mūsų namą žolė buvo nupjauta. Bet išskirtinai greitai ir išskirtinai tik mūsų namo, o žaliųjų plotų aplink čia yra daug ir visi jie nenušienauti.

Gyvename tiesiog džiunglėse, medžiai, krūmai negenėti. Kai kuriose vietose reikia pasilenkti, kad praeiti pro medi. Po pievas bėgioja mūsų vaikai, bei augintiniai, o kadangi žolė yra aukšta – yra daug erkių!

Į laiškus jie neatsako, komunikacija ribota. Savivaldybė reagavo iš karto, todėl jie žolę nupjovė per dvi – tris valandas. Bet visą savaitę daugiau ir nebepasirodė.

Tai yra tiesiog absurdas. Juk už teritorijos priežiūrą kiekvienas butas moka mokestį, vadinasi, iš viso namo gaunasi nemenka suma. O paslaugas teikti – pamiršta. Taip tęstis daugiau nebegali!“, – dėstė pasipiktinusi skaitytoja.

Ne visi namai užsisakę paslaugą

Su daugiabučių namų administratoriaus „Būsto valda“ susisiekti nepavyko, tačiau bendruoju telefonu pavyko šį tą sužinoti apie žolės pjovimo paslaugą. Atsiliepęs darbuotojas tikino, jog per sezoną žolė prie daugiabučių namų pjaunama keturis kartus.

Tiesa, ši paslauga teikiama tik tiems, kurie ją užsisakę. Pašnekovas tikino, jog kai kurie namai moka mokestį, kiti žolę naikina savarankiškai. Be to, turi būti išskirta teritorija aplink namą, o ne visur yra tikslūs detalieji planai, todėl ne visada yra aišku kuriam namui priklauso tam tikra teritorija.

„Būsto valda“ atstovas sakė, jog jei iš gyventojų yra gaunamas skundas, jis perduodamas „Kauno švarai“ ir stengiamasi kuo greičiau reaguoti į pateiktą skundą.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netikėtas Kauno pareigūnų reidas: įkliuvo mišką niokojantys bernvakario dalyviai (foto)

Kauno policijos atsakas: reikalauti kito alkotesterio vairuotojas neturi teisės

Eurolygos sirgaliai išrinko Kauno „Žalgirio“ dešimtmečio komandą

„Laisvės karys“ svarbaus gyvenimo įvykio liudininkas: jaunavedžiams viskas galima?

Automobilio aksesuarai - komforto ir būtinybės elementai automobilyje

Kauno centre stūksančiame Pasakų name ne tik sekamos pasakos, bet ir švenčiami gimtadieniai

S. Skvernelis: raginame Baltarusiją surengti laisvus prezidento rinkimus

Per parą Lietuvoje – 34 nauji koronaviruso atvejai: Kauno apskrityje užsikrėtė ne tik kauniečiai

Pareigūnai pasiruošę neeiliniam savaitgaliui: ypatingą dėmesį skirs renginiams ir kurortams

Pramonės prospektas užsikišęs: eismo įvykio dalyviai nesutaria dėl kaltės