Skaitytoja: kontrolieriai pažeidė mano teises ir protokolą surašė už nieką

Asociatyvi nuotr. / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ atkeliavo skaitytojas pasipiktinimo laiškas. Mergina dėsto, jog viešojo transporto kontrolieriai už nieką surašė administracinį teisės pažeidimą.

„Noriu pasidalinti savo nemalonia patirtimi su Kauno miesto viešojo transporto kontrolieriais.

Birželio 3 dieną, autobuso patikros metu kontrolieriai padavus elektroninį bilietą ir paprašius pažymėjimo lengvatai gauti, be jokių papildomų veiksmų padaviau pareikalautą dokumentą. Be paaiškinimo buvau išlaipinta iš autobuso. Nemandagiu ir įžeidžiančiu tonu buvo pasakyta sėstis į jų autobusiuką. Į mano aiškius ir suprantamus klausimus: „Kodėl buvau išlaipinta?“ – aiškaus ir konkretaus atsakymo negavau.

Buvo liepta duoti tapatybę patvirtinantį dokumentą. Nieko nelaukiant buvo pradėtas pildyti administracinis teisių pažeidimų protokolas. Pildantis kontrolierius nesugebėjo prisistatyti ir parodyti savo darbo pažymėjimo bei atsakyti į mano užduotus klausimus.

Buvo nurodytas terminas iki kada turiu sumokėti baudą ir banko sąskaita. Laikydama protokolo kopiją rankose, suinteresuota, už ką gavau piniginę baudą, internete nurodytu straipsniu, kuris paaiškina kaltinimus, jog nepateikiau dokumento lengvatai gauti ir savo kelionės neapmokėjau.

Taip yra grubiai pažeistos mano kaip pilietės teisės dirbant su LR ATPK svarbu prisiminti,, <...> Administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo turi teisę susipažinti su bylos medžiaga, duoti paaiškinimus, pateikti įrodymus, pareikšti prašymus<...>“.

Absurdiška ir liūdna kokioje „žmogiškoje“ visuomenėje gyvenam. Tenka viltis, kad tokie atvejai yra vienetiniai“, – laiške dėstė kaunietė.

60 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

V. Romanovui priklausęs namas Nidoje turi naują savininką

Svogūnų priedanga autobusiuko vairuotojo Šilainiuose neišgelbėjo

Nuo kitos savaitės planuoja įvesti naują tvarką: savivaldybes skirstys į tris zonas

Brutalų užpuolimą patyręs vyras Kauno klinikose neišgyveno

Mirė vienas žymiausių Lietuvos operos solistų V. Daunoras

Perkūno alėjoje griaunamo namo savininkas: „noriu gyventi šiuolaikiškame name“

Svarstoma ilginti moksleivių rudens atostogas

Pranešama apie dar 3 mirtis nuo koronaviruso

Dar vieni pokyčiai: skelbia, kada bus galima palikti izoliacijos vietą

„BMW“ Kauno gatvėse siekė greičio rekordo, bet užsidirbo tik nemenką baudą