Įtariamųjų dėl Šančiuose mirtimi pasibaigusio susišaudymo ieškoma ir užsienyje

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policija, ieškodama įtariamųjų, kurie trečiadienio vakarą Kaune nušovė vaikiną ir dar du sužeidė, metė dideles pajėgas. Tačiau iškart jų rasti nepavyko, todėl penktadienį pareigūnams teko skelbti visuotinę dviejų jaunuolių paiešką.

Susišaudymas Kaune: nušautas dvidešimtmetis, du jaunuoliai – sužeisti (aiškėja detalės) 10 nuotr.

Gegužės 27 d., apie 21.30 val., Kaune, Medvėgalio g., ties namu Nr.29, buvo pašautas vaikinas (gimęs 1995 m.), kuris vėliau ligoninėje mirė. Vietos gyventojai DELFI pasakojo, kad nušautas jaunas vyras nedalyvavo konflikte, sėdėjo automobilyje.

Penktadienį pareigūnai pranešė, kad nustatė du įtariamuosius, anksčiau teistus kauniečius, Aukštųjų Šančių gyventojus: tai 23 metų Rytis Gudynas ir 17 metų Deividas Ščesnavičius. Pasak pareigūnų, jie yra broliai, nors pavardės ir skirtingos.

Policija paviešino galimus šaudynių įtariamuosius 4 nuotr.

DELFI kalbinta Kauno apygardos prokuratūros prokurorė Auksė Lipkevičienė atskleidė, kad kol kas nėra tiksliai žinoma mirtimi pasibaigusio konflikto chronologija, tačiau apklausus įvykio liudininkus ir remiantis iki šiol surinkta informacija buvo paskelbta dviejų policijai žinomų brolių paieška.

„Dar vis tikslinama, dėl kokių nusikalstamų veikų šie jaunuoliai žinomi policijai. Šiuo metu paskelbta paieška. Kol kas taip pat nėra duomenų, kad įtariamieji galėjo sprukti į užsienį. Tačiau informacija apie paiešką taip pat yra išsiunčiama ir į visas Europos valstybes“, – DELFI sakė A. Lipkevičienė.

Prokurorė taip pat atskleidė, kad paskelbus paiešką, jokios vertingos informacijos dar negauta.

DELFI primena, kad konfliktas kilo šalia stadiono, kai čia stovėję du vaikinai prisikabino prie šiek tiek vyresnio praeinančio jaunuolio. Šis atsikirto ir prasidėjo muštynės. Tuomet į pagalbą užpultam draugui suskubo netoliese buvę ir įvykę matę maždaug 7-8 vaikinai.

Užpuolikai, pamatę, kad į pagalbą atskuba didesnės pajėgos, išsitraukė ginklą ir pradėjo šaudyti. Visi suskubo pulti ant žemės, tačiau kulkos kliudė ir sužeidė du vaikinus. Tuo pat metu į kiemą įsukinėjo automobilis „Honda Civic“. Kulkos kliudė greičiausiai keleivio vietoje sėdėjusį, su konfliktu nesusijusį dvidešimtmetį.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Dar daugiau lėšų šalies keliams – įvairiems projektams paskirstyta 44 mln. eurų

Kelių direkcijai – kritikos banga iš Susisiekimo ministerijos

Lietuva skyrė 50 tūkst. eurų Baltarusijos kovai su koronavirusu

Išsami koronaviruso statistika Kauno apskrityje: daugiausia susirgimų 17-30 metų amžiaus grupėje

Valstybė labiau rems vyresnius darbuotojus: galės nedirbti ir gauti minimalią algą

Paskelbė, kada Lietuvoje veiks 5G ryšys: planuojami keturi plėtros etapai

Per parą Lietuvoje užfiksuoti 3 nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Suklastotus sandorius kūrusio kauniečio laukia teismas – pasisavino beveik ketvirtį milijono

Ministras: išorinės Europos Sąjungos sienos greičiausiai neatsivers iki birželio pabaigos

Naujo būsto ieškantiems kauniečiams – patarimai, kaip išsirinkti geriausią