Valdžia pasveikino kūdikius, gimusius per Kauno gimtadienį

R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kai kurios Kauno šeimos gegužę galės švęsti dvigubus gimtadienius – savo mažylių ir Kauno miesto šventes. Tradiciškai gimusius per miesto gimtadienį, valdžia apipylė dovanomis ir sveikinimais. Šiais metais beveik 30 mažylių pasaulį išvydo šią dieną.

Nors Kauno Hanzos dienos prasideda šiandien, tikrasis miesto gimtadienis buvo prieš kelias dienas. Gegužės 20-ąją Kaunui sukako 607 metai. Kai miestiečiai įvairiais renginiais minės miesto šventę, kai kurių kauniečių namuose bus minima kita šventė – naujagimių sutiktuvės, vaikiškas verksmas ir prasidedantys šeimos gyvenimas.

Jau tapo tradicija pasveikinti per Kauno gimtadienį gimusius naujuosius miestiečius. Šiais metais jų itin daug užderėjo. Iš viso gegužės 20-ąją dieną Kaune pasaulį išvydo 28 kūdikiai: 15 mergaičių ir 13 berniukų. Pačių mažiausių kauniečių tėvai džiaugiasi, kad vaikai gimė tokią svarbią miestui dieną.

„Jau pas mus antra mergaitė. Specialiai neplanavom, tokių datų nelabai ir paplanuosi. Mes labai greit sumastėme, kad mums reikia gimti ir šiandien ruošiamės važiuoti namo“, – su šypsena kalbėjo Laimutė.

„Mes atvažiavome iš po nakties ir tik paskui suvokėme, kad būtent šią dieną jis gims. Aišku, tai yra kažkas įspūdingo. Gausis taip, kad visam gyvenimui atsiminsi, jog ir vaiko gimtadienis, ir Kauno šventė. Visada švęsdavome Kauno dienas, nepraeidavome pro Hanzą, tad viskas labai smagu. Turėsim dvigubą šventę“, – džiaugėsi tik tėveliu tapęs Olegas.

Šiais metais Kauno dienos ypatingos ir tuo, jog gimtadienio proga miesto piliečių sąrašą papildė dvynukai Jurgis ir Elžbieta. Per dešimtmetį nėra buvę taip, kad tokia proga gimtų dvynukai.

Visus naujagimių tėvelius pasveikino valdžios ir Kauno dienų partnerių atstovai. Mažieji gavo sauskelnių, šiltų kojinyčių ir dar visokių smulkmenų, kurios pagebės tėveliams prižiūrint savo atžalas.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ar „Žalgirio“ žaidėjai jaučiasi per geri ir kodėl Šaras kelia toną prieš žurnalistus?

Nepažįstamam asmeniui sumušus vyrą pareigūnai prašo pagalbos

Kaune išaugo sergamumas gripu ir ūminėmis infekcijomis

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome rastas stirnos kailis

Policijos reidas Kaune: nustatyta virš 1000 greičio viršijimo atvejų

Kita Kauno oro uosto pusė: siekia tapti Baltijos šalių lyderiu ir siūlyti unikalias kryptis

„Bolt“ pristato naujieną: į paslaugų platformą įdiegta papildoma funkcija

Užsimoję prisijungti Raudondvarį, iš stalčiaus ištraukė naujo tilto projektą

Kaune prie vairo įkliuvo neblaivus policijos mokyklos specialistas

Įstatymo pataisa žadama apsaugoti specialiųjų poreikių vaikus mokyklose