Kauno gatvių remontas: kas, kur ir kada?

Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Po žiemos pertraukos į miesto gatves sugrįžę kelininkai, naudojantys „Remix Plus“ asfalto klojimo mašiną, jau kelias savaites pluša pagrindinėse Šilainių gatvėse. Užbaigę darbus šiame mikrorajone, darbininkai persikels į K. Baršausko gatvę, o dar vėliau – ir į Pramonės prospektą.

„Darbai Žiemgalių gatvėje ir Žemaičių plente jau baigti. Šiuo metu „Remix Plus aparatas“ darbuojasi Baltų prospekte. Toliau bus asfaltuojama Jotvingių ir Rasytės gatvių trasa. Priklausomai nuo oro sąlygų, Šilainiuose kelininkai užsibus dar kelias savaites. Per visą šį laiką jie paklos 190 tūkst. kv. m. naujo asfalto. Tuomet darbai persikels į K. Baršausko gatvę ir Pramonės prospektą“, – artimiausius planus vardino savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Derasi su Vyriausybe

Šiemet Kauno gatvių, įvažų į kiemus, šaligatvių tvarkymui įskaitant ir Panemunės tilto statybas numatyta beveik 20 mln. eurų.

„Dėl tolimesnio Panemunės tilto statybų finansavimo šiuo metu vyksta derybos su Vyriausybe. Taip pat ieškome būdų, kaip greičiau ir pigiau įgyvendinti Raudondvario plento rekonstrukciją. Šiemet didžiulio progreso tikimės ne tik Šilainiuose, bet ir kitų mikrorajonų gatvėse“, – sakė Kauno vicemeras Povilas Mačiulis.

Paprastesni darbai – visame miete

Balandžio mėnesį darbus pradėjo ir kitos kelininkų brigados, gatves tvarkančios ne su „Remix Plus“ aparatu, o įprastu karšto asfalto metodu. Per kiek daugiau nei mėnesį kelininkai jau sutvarkė Jonavos gatvės žiedą, taip pat – Šauklių, Šv. Gertrūdos, E. Ožeškienės, K. Donelaičio, Kęstučio, M. K. Čiurlionio, Medekšinės, Rokų, Veiverių, T. Masiulio, R. Kalantos, Plytinės, Lukšio, 9 forto gatves, atskiras Savanorių, V. Krėvės ir Vytauto prospektų atkarpas, Šilainių, Romainių ir Ateities plentus. Visose išvardintose gatvėse atlikti paprastojo remonto darbai.

216 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prisistatė nauja Respublikinės Kauno ligoninės vadovė

Vasariškas pirmadienis baigsis su trenksmu: per Kauną slinks audros debesys

Lenktynių trasoje „Nemuno žiedas“ - jaunimui skirta stovykla

Savaitgalį oficialiai atvertas renovuotas Draugystės parkas

Lietuvos įtakingiausieji: viršūnėje - D. Grybauskaitė, R. Karbauskis ir S. Skvernelis

Kaunietės A. Jagelavičiūtės interviu su „S“ raide: apie seksą ir plastines operacijas

Sprendimas kauniečiams: ką daryti, kad namai netaptų sandėliu

Artėjant Rugsėjo 1-ajai – specialistų patarimai apie racionalų pasiruošimą mokyklai

Pirmadienį mieste startuoja rinkimai: Kauno seniūnaitijos renka atstovus

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atsisveikino su vienu iš kandidatų