Tūkstančiai aitvarų mylėtojų suplūdo į Zapyškį – Kas vyksta Kaune

Tūkstančiai aitvarų mylėtojų suplūdo į Zapyškį

L.Zaveckio nuotr.

Visą mėnesį Kauno rajono šeimos ir bendruomenės gamino spalvingus aitvarus, kurie šeštadienį papuošė Nemuno slėnį. Neturintys aitvarų, juos gali pasigaminti festivalio dirbtuvėse prie Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios.

Viena renginio organizatorių Eglė Šidlauskienė pasakojo, kad šiemet greta aitvarų į padangę kyla ir kitokių skraidančių objektų. Varžybose rungėsi iš rankos paleidžiami lėktuvėliai, kuriuos taip pat galima pasigaminti vietoje.

Pirmą kartą į festivalį iš Kauno galima atplaukti laivu. Tai bus pirmoji šiais metais laivo „Tolstojus“ kelionė Nemunu. Laivas pajudės Nuo senosios Kauno prieplaukos, esančios šalia Vytauto bažnyčios. Keleivių akis džiugins ne tik nuostabi Nemuno pakrančių gamta, bet ir puikiai įrengtos Kačerginės, Zapyškio, Kulautuvos prieplaukos.

Šiemet Kauno rajonas švenčia 60-metį, todėl šiai progai pagamintas specialus aitvaras su šventės dalyvių linkėjimais. Jį į padangę kartu su bendruomene paleido šventės globėjas, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Laiko patikrintas faktas: aitvarai puikiai dera su dainuojamąją poezija. Šiųmečio festivalio meninė programa patikėta režisieriui, dainų autoriui ir atlikėjui Andriui Kaniavai. Muzikinį foną taip pat kurs Gedimino ir Miglės Ivaškevičių šeimyninis duetas „MarGė“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA