„Eurovaistinės Kauno pusmaratonyje“ – šokėjos, futbolininkai, karatistai ir krepšininkai

A. Didžgalvio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į tradicinį „Eurovaistinės Kauno pusmaratonį“ užsiregistravo jau beveik 900 bėgimo entuziastų. Šis skaičius – toli gražu ne galutinis. Balandžio 26 dieną, sekmadienį, vyksiančioje bėgimo šventėje tikrai dalyvaus krepšinio šokėjos, futbolininkai, karatistai, krepšininkai, regbininkai. Visi jie buria komandas ir startuos 2,5 arba 5 kilometrų FUN RUN distancijose.

Antrus metus iš eilės į tūkstantinį bėgikų būrį įsilies Kauno „Žalgirio“ šokėjos, kyokushin karate klubas „Oriens“ ir FBK „Kaunas“ komandos futbolininkai. Bėgimo šventėje debiutuos krepšinio mokykla „Tornadas“, futbolo klubas „Feniks“, Kauno regbio komanda „Ąžuolas“.

„Žalgirio“ šokėjos tikisi būti greitesnės

Eurolygos ir LKL rungtynėse šokančios merginos bėgimą išbandė prieš metus. Tąkart prie 5 kilometrų starto linijos stojo trys „Žalgirio“ šokėjos. Šiemet merginų kolektyvo vadovė Diana Gandrimė „Kauno pusmaratonyje“ žada gausesnį būrį.

„Po pernykščio finišo euforijos emocijomis užkrėtėme ir kitas merginas, todėl šiemet jungiamės gausesnėmis pajėgomis. Krosą bėgome tik mokyklos laikais, nes ši sporto šaka nebuvo maloniausia (juokiasi). Bet pernai pasiektas finišas ir geras tempas trasoje pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis. Kitą sezoną prieš treniruotes krosas bus privalomas. Todėl gali būti, jog dar po metų prie Kauno pusmaratonio starto linijos bus galima išvysti visas keturiolika šokėjų,”- šypsosi D. Gandrimė.

Užkrėstos kolegių pavyzdžiu, dalyvauti FUN RUN bėgime panoro KTU „MoDance“, „FlashDance“, Jonavos „Petrochemos“ ir Raseinių „Rasų“ šokėjos.

Karatistai bėgs vilkėdami kimono

Su Europos čempione priašakyje bėgsiantys kyokushin karate klubo „Oriens“ atstovai antrus metus iš minios išsiskirs balta apranga. Tiek mažiausieji, tiek vyriausieji kovos menų žinovai bėgdami vilkės kimono. Kartu su būriu kolegų trasą šturmuos Lietuvos čempionė Rūta Brazdžionytė.

„Patiko pernykščio renginio draugiška atmosfera, nudžiugino auklėtinių entuziazmas. Bėgti komandoje, pasirodo, linksma – patiko net tiems, kurie nėra kasdienybėje dideli bėgimo entuziastai. Planuojame, kad šiais metais prie suaugusių, jaunių sportininkų, įvairių varžybų čempionų ir prizininkų, prisijungs ir patys mažiausi karatistai – tik pirmus žingsnius šioje kovos menų šakoje žengiantys darželinukai. Mažyliai dar nėra užgrūdinti kaip jų vyresni kolegos, bet jau dega noru parodyti savo sugebėjimus nepaisant galimų sunkumų, nuovargio, žiūrovų dėmesio ar blogo oro. Priešingai, iškylantys sunkumai ir jų nugalėjimas daro šį gyvenimo įvykį įsimintinu,”- mintimis apie pusmaratonį dalijasi R. Brazdžionytė.

FBK „Kauno“ futbolininkai finišuos darydami salto?

Nors FBK „Kauno“ futbolininkai kimono nedėvi, tačiau ir jie moka išsiskirti iš minios. Praėjusiais metais visa bėgime dalyvavusi fubolo komanda finišo liniją kirto kūlvirsčiu. Šįkart I-oje lygoje žaidžiantys futbolininkai žada pademonstruoti kažką naujo, o bėgimas pasirinkta distancija jiems bus kaip atstatomoji treniruotė po šeštadienį vyksiančių rungtynių su Vilniaus „Žalgiriu-2”.

„Šiemet ir vėl norėtumėme finišuoti efektingai, o ar darysime salto, tebūnie tai intriga, nuo to visiems bus tik įdomiau. Su nekantrumu laukiame šiemet vykstančio pusmaratonio, gal pavyks pagerinti praeitų metų rezultatą,”- kalba FBK „Kauno” direktorius Valdas Knyzelis.

Debiutuos „Tornadas“ ir FRK „Feniksas“

Pirmą kartą „Eurovaistinės Kauno pusmaratonio“ renginyje dalyvaus krepšinio mokykla „Tornadas“. 2,5 kilometrų distanciją įveikti žada pusšimtis mokyklos auklėtinių ir trenerių.

„Maratono ar pusmaratonio distancijos krepšinyje nėra būtinos, tačiau trumpesnes distancijas bėgiojame. Džiaugiuosi, kad organizatoriai pakvietė prisijungti. Judėsime su visu Kaunu, sveikatinsimės ir būsime gerai nusiteikę,“- sako mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas.

Panašiai kalba ir bėgime debiutuosiantys FRK „Feniksas“ futbolo komandos treneris Vytautas Masaitis. 2000-aisiais gimusių jaunuolių komanda dalyvauja Lietuvos čempionate ir kovoja dėl pirmos vietos. Netrukus FRK „Feniksas“ festivalyje „Sportfan” kovos su Brentford FC komanda iš Anglijos. Nepaisant to, balandžio 26 dieną jaunieji futbolininkai bucus trumpam iškeis į bėgimo batelius.

„Šis bėgimas mums yra puiki proga prisidėti prie paavasarinės Kauno tradicijos ir praplėsti savo treniruočių akiratį,”- sako komandos vyr. treneris V. Masaitis.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sinoptikai: savaitgalį laukia nauja kritulių banga

Dėl koronaviruso rizikos „Žalgirio“ rungtynes su Milano ekipa praleido trečdalis sirgalių

Aptuštėjusioje arenoje Milano „Olimpia“ priėmęs „Žalgiris“ po pratęsimo skynė pergalę

Nepaisant perspėjimų ir grąžinamų bilietų, į „Žalgirio“ areną plūsta krepšinio aistruoliai

Atvykusieji į „Žalgirio“ susitikimą su Italijos ekipa prie arenos tikrinami papildomai

Darbai baigti: buvusio „Combo“ vietoje pradeda veikti naujas verslo centras (foto)

Populiarios turizmo kompanijos atšaukia skrydžius į Italiją

Kauno miesto savivaldybė: „medikai yra kertinė grandis, kuria visiškai pasitikime“

Penktadienio rytą kauniečiai sėdo rašyti Nacionalinio diktanto

Savaitgalio renginių TOP 10: Kaunas palydės paskutinį žiemos mėnesį