„Miesto maratone“ bus galima dalyvauti ir užsienyje

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Džiugi žinia birželio 14 dieną negalintiems grįžti į Lietuvą ir sudalyvauti „Miesto maratone“. Jie tai galės padaryti nuotoliniu būdu. Prieš metus tokį netradicinį dalyvavimą jau išbandė kelios dešimtys bėgimo mėgėjų.

„Trečius metus iš eilės siūlome visiems norintiems sudalyvauti „Miesto maratone“ nebūnant Lietuvoje. Tai ne šiaip pabėgiojimas vardan bėgimo, dalyviai turi užsiregistruoti, sumokėti registracijos mokestį, naudojantis bėgimo programėlę registruoti savo rezultatus ir už įveiktą distanciją jiems bus atsiųsti originalūs „Miesto maratono“ medaliai. Tiems, kurie pakliuvo tarp pirmų 500 užsiregistravusių į maratono ir 500 pirmųjų į pusės maratono distancijas atiteks ir renginio marškinėliai.“, – pasakojo „Miesto maratono“ organizatorius Algirdas Pukis.

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis ir trečius metus „Miesto maratone“ (dar žinomame kaip „Kauno maratonas“) nuotoliniu būdu dalyvaujantis Romanas Zontovičius teigia, kad tai geras sprendimas emigrantams, negalintiems grįžti į Lietuvą.

„Sužinojus apie pirmą „Kauno maratoną“ nusiminiau, kai paaiškėjo, kad nepavyks jame sudalyvauti. Bet radome sprendimą, kad užsiregistravus ir savomis kojomis įveikus pasirinktą distanciją sulaukiame medalio. Nors ir nebėgi su kitais tūkstančiais dalyvių, bet baigęs trasą, kartu su keliais bendraminčiais, jautiesi tarsi būtum bėgęs Kaune“, – pasakojo visus Lietuvius, gyvenančius užsienyje, prie bėgimo prisijungti skatinantis JAV lietuvis.

R. Zontovičius tikina, kad dalyviai bėgantys užsienyje nepretenduoja į apdovanojimus, o tiesiog stengiasi taip būti arčiau gimtinės. Tiesa, „Miesto maratone“ nuotoliniu būdų dalyvauja ne tik Lietuviai.

„Tautiečiai dažnai bėga su savo antromis pusėmis ar draugais, kurie kilę ne iš Lietuvos. Yra viena lietuvės ir esto šeimyna auginanti du vaikus, kurie mielai prisijungia prie šio renginio. Nėra jokių apribojimų, bėgti gali kas tik nori“, – sakė JAV lietuvis.

Birželio 14 dieną Kauno rotušės aikštėje vyks tradicinis, tarptautinis „Miesto maratonas“ (dar žinomas kaip „Kauno maratonas“). Į prieš metus vykusį renginį dalyvių atvyko iš beveik 30 valstybių. Šiemet sporto ir linksmybių fiestoje tikimasi sulaukti daugiau nei 5 tūkstančių dalyvių. O į rotušės aikštę persikėlęs renginys dalyvius, žiūrovus ir miesto svečius stebins akrobatų pasirodymais, gyvo garso koncertais, šokiais ir įdomiomis bei netikėtomis rungtimis.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl koronaviruso rizikos „Žalgirio“ rungtynes su Milano ekipa praleido trečdalis sirgalių

Aptuštėjusioje arenoje Milano „Olimpia“ priėmęs „Žalgiris“ po pratęsimo skynė pergalę

Nepaisant perspėjimų ir grąžinamų bilietų, į „Žalgirio“ areną plūsta krepšinio aistruoliai

Atvykusieji į „Žalgirio“ susitikimą su Italijos ekipa prie arenos tikrinami papildomai

Darbai baigti: buvusio „Combo“ vietoje pradeda veikti naujas verslo centras (foto)

Populiarios turizmo kompanijos atšaukia skrydžius į Italiją

Kauno miesto savivaldybė: „medikai yra kertinė grandis, kuria visiškai pasitikime“

Penktadienio rytą kauniečiai sėdo rašyti Nacionalinio diktanto

Savaitgalio renginių TOP 10: Kaunas palydės paskutinį žiemos mėnesį

Ieškoma kam prireikė pasisavinti ne savo piniginę