Geros nuotaikos užtaisas: surengtas pirmasis pagalvių mūšis

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmą Kartą laikinojoje sostinėje buvo organizuojamas pagalvių mūšis. Apie šimtas kauniečių išsitraukė pagalves ir paskandino miestą pūkuose ir gerų emocijų jūroje.

Tarptautinė pagalvių mūšio diena pasaulyje minima balandžio 4-ąją, tačiau kauniečiai ją pažymėjo šiandien. Kas iš namų atsinešė jau nebenaudojamas pagalves, kas specialiai pagalvių mūšiui pirko minkštą pūkų maišą. Tačiau visi dalyviai tikina, jog vertėjo atvykti į Vienybės aikštę ir išsimaudyti plunksnose bei pūkuose, nes tai nuteikė pozityviai visam savaitgaliui.

„Tai labai puiku. Tikėjomės kiek didesnio žmonių antplūdžio, tačiau vis tiek viskas labai gerai pavyko, nes visi pasilinksmino. Emocija – tai, kažkas nerealaus, kai susutinka didelis žmonių būrys, kurių nepažįsti ir visi draugiškai pradeda muštis pagalvėmis, o ne kumščiais, tau būna labai puiku“, – emocijų neslėpė organizatorė Indrė.

Atsirado ir tokių, kurie į renginį atėjo be pagalvės, tačiau taip pat sugebėjo pasisemti didelį gerų emocijų kraitį. Ne tik žiūrovams buvo smalsu žiūrėti į besimušančių pagalvėmis žmonių minią, bet taip pat ir į vėjo blaškomus pūkus.

„Na pūkuose, ant asfalto, aikštėje yra iš vis fantastiška. Tiesiog įšokau į minią, gavau pagalvę, po to kažkam atidaviau, tada šiaip mėčiau pūkus. Tik tokiam projekte turėtų dalyvauti dar bent šimtas žmonių, kad būtų didesnis efektas, taip pat aikštėje turėtų būti dalinamos pagalvės. Labai džiaugiuosi tokia iniciatyva, nes niekur kitur, o tik Kaune tai vyksta“, – visas plunksnomis aplipęs kalbėjo Mindaugas.

Išplyšusios pagalvės, pilna aikštė plunksnų ir pūkų ir daug daug gerų emocijų – štai kas liko Vienybės aikštėje. Organizatoriai prieš renginį prašė, jog žmonės atsineštų ne pūkines pagalves, tačiau vėliau šis prašymas panaikintas. Studentai tikina, jog svarbu geras efektas, o pabirusį pagalvės turinį visi draugiškai surinks.

Pagalvių mūšis Kaune organizuojamas pirmą kartą. ESN VMU (Erasmus studentų tinklas Vytauto Didžioje universitete) sukvietė miestiečius į vienintelį tokį renginį Baltijos šalyse. Tokiu renginiu norima parodyti, kad bet koks dovanojamas renginys yra itin gera pozityvumo dozė žmonėms, tad tikimasi pagalvių mūšį pakartoti ir kitąmet.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sekmadienį patvirtinta dar viena mirtis nuo koronaviruso infekcijos

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Vilijampolėje užfiksavo neadekvačius dviratininko veiksmus

Daugiau nei 4 tonų grybų vagystės kriminalas baigtas

Nuo koronaviruso Lietuvoje mirė dvyliktas žmogus

Ateina šilto oro banga: termometrų stulpeliai šoks iki 19 laipsnių

Profesijos, kurioms žadamas aukso amžius: didžiuliai atlyginimai ir neribotas darbo vietų pasirinkimas

Prie Kauno marių įrengtos trys naujos stovėjimo aikštelės ir valčių nuleidimo vietos

Dėl karantino pažeidimų per šeštadienį nubausti 69 žmonės

Jubiliejinę Sausio 13-ąją siūloma paskelbti nedarbo diena

Tragiškas savaitgalis Eiguliuose: žuvo pro balkoną iškritęs jaunuolis