„Taikos dragai“ antrą kartą sulaukė policijos dėmesio

R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vos prieš kelis metus kauniečiai šiltus ketvirtadienio vakarus leisdavo Karaliaus Mindaugo prospekte, kol susibūrimų neišbaidė naujai įrengti ženklai ir Lietuvos kelių valdybos pareigūnai. Nuo praėjusių metų jaunuolių grupelės su automobiliais pradėjo rinktis nuošalioje Taikos prospekto aikštelėje. Tačiau į šią kauniečių „iniciatyvą“ dėmesį atkreipė ir Kauno kelių policijos pareigūnai, prieš kelias savaites pradėję rengti reguliarius patikrinimus šioje susibūrimo vietoje, kurie kaip mat išvaiko susibūrimams prijaučiančius.

Kaip skelbia Facebook puslapis „Taikos dragai“, aikštelėje veiksmas ketvirtadieniais prasideda 21 valandą. Policijos pareigūnai, perskaitę šią informaciją, antrą ketvirtadienį išsirengė į reidą Taikos prospekte, kur buvo tikrinami iš aikštelės išvažiuojantys automobiliai, jų vairuotojai ir keleiviai.

Policijos pareigūnams pradėjus dirbti Taikos prospekte, dalis vairuotojų išskubėjo į Marvelės gatvę. Apie šią vietą kauniečiai sužinojo iš kalbų aikštelėje ir socialiniame tinkle Facebook.

Susibūrimų dalyviai pasakojo, kad kol į ketvirtadienio vakaro susibūrimus nebuvo atkreiptas policijos dėmesys, jaunuoliai lygioje Taikos prospekto atkarpoje išbandydavo automobilių greitį, o aikštelėje susirinkę stebėdavo, kaip jiems sekasi. Dalyviai teigia, kad nors ir žino, kad atvažiuos policija, jie vis tiek važiuoja ir dalyvauja.

Apibendrinant reido rezultatus, buvo nustatyta 11 KET pažeidimų Taikos prospekte ir Užnemunės gatvėje.

4 vairuotojai nubausti, kad pasistatė automobilius ženklo „Stovėti draudžiama“ zonoje, 3 – kad pasistatė automobilius ant šaligatvio, po vieną vairuotoją važiavo be saugos diržo, neprisilipdę „klevo lapo“ ir kertant ištisinę liniją.

Bene labiausiai nepasisekė nepatyrusiam vairuotojui, kuriam dėl menkos patirties vairuojant gresia vairuotojo pažymėjimo netekimas. Jis Marvelės plentu skriejo 114 km/h greičiu, nors leistinas greitis – 70 km/h.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune atidarytas pirmasis Baltijos šalyse „Moxy“ viešbutis

Į Astravo atominę jėgainę pradėtas krauti branduolinis kuras

Iš izoliacijos patalpų pabėgo koronavirusu sergantis Afganistano pilietis

Kauniečiai apsiginklavę: rasta ne tik krūva šovinių, bet ir neteisėtas ginklas

Skaitytojai nerimauja, kad naktiniai garsai susiję su Astravo jėgainės paleidimu

Dėl nedėvimos kaukės policijai įkliuvęs kaunietis baudos dydį aiškinsis teisme

Prezidentas ir vėl ragina A. Verygą greičiau grįžti į darbą

V. Matijošaitis dėl įtemptos koronaviruso situacijos kreipėsi į kauniečius

Netikėta sėkmė: žydiško Kauno istorijos į ekskursijas sutraukia būrius smalsuolių

Rudenį Kaune atsidarys nauja mokykla – žada pradinio ugdymo naujovių