Rekordas: sučiupta kontrabandos prekeivė, kuriai jau paskirta baudų už beveik 1 milijoną eurų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Centro policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Aleksoto policijos nuovados pareigūnai ir Patrulių rinktinės patruliai, siekdami prevenciškai paveikti gyventojus bei išsiaiškinti administracinės teisės pažeidimus bei nusikalstamas veikas, susijusias su neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta, vykdė prevencinę priemonę Stoties turgavietėje Kaune.

Sunaikinta beveik 2 milijonai cigarečių 25 nuotr.

Priemonės metu nustatyti trys pažeidimai:

1961 m. gimusi moteris su savimi turėjo 25 pakelius cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl pažeidimo, numatyto Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau LR ATPK) 1632 str. 6 d. Ši pilietė nėra sumokėjusi 10 663 eurų anksčiau paskirtų baudų už prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis.

1954 metais gimusi moteris su savimi turėjo 4 pakelius cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl pažeidimo, numatyto LR ATPK 1632 str. 6 d. Ši pilietė nėra sumokėjusi 974 767 eurų anksčiau paskirtų baudų už prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis.

1956 m. gimusi moteris su savimi turėjo 10 pakelių cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl pažeidimo, numatyto LRATPK 1632 str. 1 d. „Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką“.

Primename, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50. Dėkojame visiems, kurie jau skambino ir suteikė vertingos informacijos.

Taip pat, pastebėjus daromą nusikaltimą, ką nors įtartina gatvėje, kieme ar prie namų, sulaukus įtartinų skambučių ir pan., bet kuriuo paros metu policijai apie tai pranešti galite nemokamu bendruoju pagalbos telefonu 112.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę

Ramučiuose pradėta ilgai laukta kultūros centro pastato rekonstrukcija

Kaune nustačius įvežtinį koronaviruso židinį, miesto poliklinika griežtina tvarką

Koronaviruso protrūkis Kaune: patvirtinta 14 naujų atvejų (papildyta)

Eismo įvykis netoli „Urmo“: automobilis atsidūrė žiede

„Žalgiris“ stiprinasi NBA patirties turinčiu Europos čempionu

Po tragiškos pareigūno žūties atliktas auditas atskleidė policijos komisariato spragas

Judrią Kauno gatvę vairuotojai aplenkti turės visą mėnesį

Tarp tvirtų Kauno senamiesčio mūro sienų slypi lietuviškos virtuvės paslaptys

Žaibišką vagystę įvykdęs kaunietis per plauką nepaspruko nuo pareigūnų