Rekordas: sučiupta kontrabandos prekeivė, kuriai jau paskirta baudų už beveik 1 milijoną eurų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Centro policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Aleksoto policijos nuovados pareigūnai ir Patrulių rinktinės patruliai, siekdami prevenciškai paveikti gyventojus bei išsiaiškinti administracinės teisės pažeidimus bei nusikalstamas veikas, susijusias su neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta, vykdė prevencinę priemonę Stoties turgavietėje Kaune.

Sunaikinta beveik 2 milijonai cigarečių 25 nuotr.

Priemonės metu nustatyti trys pažeidimai:

1961 m. gimusi moteris su savimi turėjo 25 pakelius cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl pažeidimo, numatyto Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau LR ATPK) 1632 str. 6 d. Ši pilietė nėra sumokėjusi 10 663 eurų anksčiau paskirtų baudų už prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis.

1954 metais gimusi moteris su savimi turėjo 4 pakelius cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl pažeidimo, numatyto LR ATPK 1632 str. 6 d. Ši pilietė nėra sumokėjusi 974 767 eurų anksčiau paskirtų baudų už prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis.

1956 m. gimusi moteris su savimi turėjo 10 pakelių cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl pažeidimo, numatyto LRATPK 1632 str. 1 d. „Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką“.

Primename, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50. Dėkojame visiems, kurie jau skambino ir suteikė vertingos informacijos.

Taip pat, pastebėjus daromą nusikaltimą, ką nors įtartina gatvėje, kieme ar prie namų, sulaukus įtartinų skambučių ir pan., bet kuriuo paros metu policijai apie tai pranešti galite nemokamu bendruoju pagalbos telefonu 112.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams

Lietuviškas kaimas, kuriame žmonės plaukioja jachtomis

Vasarą Kaune baigs naujas scenos menų festivalis „ConTempo“

Kauno „Akropolio“ laisvalaikio zona pasikeitė neatpažįstamai (foto)