Naujos „Ryanair“ žiemos kryptys ir akcija bilietams

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pigius skrydžius vykdanti Airijos aviakompanija „Ryanair“ pristato, kokiais maršrutais lėktuvai skraidys žiemos sezonu. Iš viso bus devyni maršrutai, iš jų vienas – naujas. Be to, tvarkaraščio pristatymo proga, siūloma įsigyti pigių skrydžių bilietų.

„Ryanair“ 30-mečio proga – naujos skrydžių kryptys ir kalbos apie pasibaigiančią sutartį 12 nuotr.

Iš viso aviakompanija planuoja per šiuos metus pervežti apie 1,3 mln. keleivių ir Lietuvos oro uostuose išlaikyti apie 1300 darbuotojų. Šiuo metu iš Kauno oro uosto keleiviai gali pasiekti 17 užsienio šalių oro uostų. Šiandien „Ryanair“ atstovai pristatė ir žiemos sezono kryptis.

Patvirtinta, jog žiemos metu pigių skrydžių aviakompanijos lėktuvai skraidys devyniais maršrutais. Iš Kauno bus galima pasiekti jau įprastas šalis, tokias kaip Airiją, Angliją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Kiprą, Norvegiją bei Škotiją.

„Ryanair“ atstovai džiugina klientus žiemos sezonu pristatydami naują kryptį. Keleiviai iš Kauno galės pasiekti Maltą. Skrydžiai šiuo reisu bus vykdomi pirmadieniais ir ketvirtadieniais.

Norintiems keliauti platesniais oro keliais, siūloma skristi iš Vilniaus. Čia žiemos sezonu „Ryanair“ skraidys 12 maršrutų. Aviakompanija ir čia siūlo naujovių, mat ne vasaros metu bus galima pasiekti Madridą ir Frankfurtą. Iš viso iš Lietuvos oro uostų kompanija vykdys 21 maršrutą.

2015 m. žiemos skrydžių pristatymo proga aviakompanija Europoje išleidžia 100 tūkst. bilietų šių metų balandžio ir gegužės mėnesiams tik nuo 19,99 eurų į vieną pusę. Pasiūlymas galioja įsigyjant bilietus iki 2015 m. balandžio 2 d. vidurnakčio aviakompanijos „Ryanair“ svetainėje.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šilumos rekordai baigėsi: sugrįš rudeniški orai

Įsigalioja privaloma izoliacija atvykus iš dar 5 šalių

Košmariškai trečią kėlinį sužaidęs „Žalgiris“ gavo antausį savo tvirtovėje

Kunigo R. Mikutavičiaus nužudymo organizatorius vėl bando išeiti į laisvę

Kauno apskrityje fiksuotos dvi mirtys nuo koronaviruso nėra susijusios su židiniais

Pakaunėje su švyturėliais skridę pareigūnai gavo pylos

Seimas cirkuose naudoti laukinius gyvūnus uždraudė tik iš dalies

Iš naujų Kauno vairuotojus sekančių kamerų – pirmosios baudos

Iš 8 Kaune išlikusių sinagogų, pagal paskirtį naudojama tik viena

Kaune planuojama apmokyti sparčiai populiarėjančios srities specialistus