Kauno ledo ritulininkai sekmadienį kausis finale | Kas vyksta Kaune

Kauno ledo ritulininkai sekmadienį kausis finale

hockey.lt nuotr.

Šeštadienį Elektrėnuose vyko tikra ledo ritulio šventė – Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) finalinio ketverto pusfinalių kovos.

Puikiai greitame puolime žaidę Kauno „Baltų ainiai“ 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) įveikė vietos „Lokius – Poseidoną“ ir iškovojo kelialapį į finalą, kuriame susitiks su „Delovaja Rus“ ledo ritulininkais. Finalas vyks sekmadienį 17 valandą.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių užvirė kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. Stumdytis nevengę ledo ritulininkai rungtynių pradžioje pasižymėjo tik baudos minutėmis. Pirmąjį įvartį nuo mėlynos linijos pelnė „Baltų ainių“ žaidėjas Remigijus Guoga (9:59) ir išvedė kauniečius į priekį – 1:0.

Netrukus kaunietis Martynas Petrauskas buvo nubaustas 2 baudos minutėmis, o tuo bandę pasinaudoti elektrėniškiai susitelkė puolime. Apsigynę „Baltų ainiai“ nuskubėjo į greitą puolimą, o Jevgenijus Čiugajus įmušė įvartį žaidžiant mažumoje ir padidino persvarą iki dviejų – 2:0. Pirmą įvartį „Lokiai – Poseidonas“ komandai pelnė Rolandas Aliukonis (13:40), kuris greitame puolime nuginklavo varžovų vartininką Luką Jakšį.

Antrame kėlinyje gausiai sirgalių palaikomi „Baltų ainiai“ toliau žaidė aktyviau nei varžovai ir dažniau rengė kontraatakas. Sužaidus penkias antrojo kėlinio minutes Ulfas Oscaras Williamas Sollinas (24:59) sugrąžino kauniečiams dviejų įvarčių pranašumą – 3:1. Netrukus „Baltų ainių“ puolėjas Pavelas Loginovičius dar kartą nuginklavo elektrėniečių vartininką Andrių Kaminską ir susikrovė trijų įvarčių pranašumą – 4:1.

Trečiame kėlinyje „Lokiai – Poseidonas“ suaktyvino puolimą, tačiau nuostabiai žaidė „Baltų ainių“ vartininkas A.Kaminskas, kuris atrėmė visus „lokių“ bandymus švelninti rezultatą. Nors kauniečiai turėjo kur kas daugiau darbo ginantis, tačiau nevengė atlikti ir greitų atakų. Šansą sušvelninti rezultatą elektrėniečiai gavo kėlinio pabaigoje, kuomet Erminas Gutauskas buvo nubaustas dviem baudos minutėmis. Gynyboje susitelkę „Baltų ainiai“ sėkmingai atsilaikė ir šventė puikią pergalę.

Naudingiausiu „Lokiai – Poseidonas“ žaidėju buvo pripažintas Marius Lomakinas, tuo tarpu „Baltų ainių“ gretose prizą gavo Pavelas Loginovičius.

Po rungtynių taip pat buvo apdovanoti ir geriausi reguliariojo sezono žaidėjai. Geriausio gynėjo prizas atiteko Artūrui Katuliui („Juodupė“), vartininko – Lukui Jakšiui („Baltų ainiai“, perspektyviausio žaidėjo – Laisvydui Kudrevičiui („Lokiai – Poseidonas“), trenerio – Antanui Griciui („Juodupė“.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo „Baltų ainių“ ledo ritulininkas Remigijus Guoga (40 įvarčių).