Kauno rajono merui įteikta dirigento lazdelė

krs.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš ketverius metus išrinkti Kauno rajono savivaldybės tarybos nariai kovo 19-ąją rinkosi į paskutinį posėdį. 14-a iš 27-erių baigiančių kadenciją politikų tęs darbus naujoje taryboje, 13 jų užleido vietą naujiems nariams.

Balandžio 16-ą dieną darbą pradėsiančioje naujoje Kauno rajono savivaldybės taryboje 15 mandatų iš 27-erių atiteko Lietuvos socialdemokratų partijai. Tėvynės sąjunga pelnė 5 mandatus, Lietuvos respublikos liberalų sąjūdis – 3, Darbo partija ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – po 2 mandatus.

Į naują tarybą nepatekusiems ir nekandidatavusiems nariams meras Valerijus Makūnas įteikė vardinius padėkos ženklus ir Viliaus Kavaliausko knygas „Pakaunės krašto karžygiai“. „Dėkoju už sklandų ir produktyvų darbą. Visi paliekate savo indėlį į geresnį Kauno rajono žmonių gyvenimą“, – tvirtino V. Makūnas.

Socialdemokratas Antanas Vanagas taryboje dirbo 6 kadencijas iš eilės. „Šiame pastate praleidau 35-erius metus, todėl išeidamas tikrai palieku dalelę savęs“,- kalbėjo A. Vanagas.

Ilgiausiai dirbantis politikas Kauno rajone – šiuo metu vicemero pareigas užimantis socialdemokratas Petras Mikelionis. Daugiau nei 40 metų Kauno rajonui dirbančiam politikui V. Makūnas įteikė rašiklį graviruota plunksna ir dvitomį „Lietuvos pasiekimai 1990-2015. Asmenybės“. Politikos patriarchas darbus tęs ir naujoje taryboje.

Už sėkmingą vadovavimą administracijai, kuri buvo „sustyguota it orkestras“, V. Makūnas įteikė muzikantų statulėles administracijos direktoriui Ričardui Pudževeliui ir jo pavaduotojams A. Ščiukauskienei ir K. Povilaičiui.

Merui tarybos narių vardu įteikta dirigento lazdelė. „Jei yra orkestras, turi būti ir dirigentas.“, – sakė vicemeras P. Mikelionis.

Per pasibaigusią ketverių metų Kauno rajono tarybos kadenciją įvyko 54 tarybos posėdžiai, svarstyti 2277 projektai. Atmesta – tik 18 jų, priimti 2259 sprendimai.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Beprecedentis įvykis: „Marijos radijas“ užblokavo V. Landsbergio interviu

Atskleisti pirmieji festivalyje „Akacijų alėja 2019“ pasirodysiantys atlikėjai

Šeštadienį V. Putvinskio gatvėje atsivers durys, kiemai ir istorijos

Liūdna žinia norintiems apžiūrėti uždarytą požeminį Kauno tunelį

Scena kaip iš filmų: jūriniame konteineryje – nelegalus radinys

Vienai dienai Kaune atverta erdvė, į kurią įeiti griežtai draudžiama

Nuo šiandien nebevažiuos traukiniai tarp Kauno ir Palemono

Kaunas to dar nematė: naujo asfalto klojimo ypatumai

Kaune – normas viršijantis oro užterštumas

Policija išaiškino tarptautinį kontrabandos tinklą: tarp įtarimų ir D. Bugavičiaus nužudymas