Naktinės gaudynės: apgadintas policijos automobilis, kaltininkas areštinėje

Archyvo / Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informavo, jog vidurnaktį Kauno rajone vyko tikros automobilio gaudynės. Pasidomėjus, paaiškėjo įdomios įvykio detalės.


Ištikimieji skaitytojai praneša įvairiausių naujienų ir skatina dar labiau domėtis tuo, kas vyksta aplinkui. Šį kartą portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė skaitytojo klausimo, kas vyko naktį Karmėlavoje, mat du policijos ekipažai gaudė lengvąjį automobilį.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė Odeta Tumelytė informavo „kas vyksta Kaune“ redakciją, jog apie 00.30 val. Karmėlavoje, Pušyno gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė BMW ir „Peugeot“ automobilis. Atvykus policijos pareigūnams, „Peugeot“ vairuotojas užvedė automobilio variklį ir pradėjo sprukti.

Kadangi vairuotojo nesustabdė garsiniai ir šviesos signalai, buvo iškviestas pastiprinimas. Pabėgėlio, gimusio 1988-aisiais metais, gaudynės baigėsi ties Rykštynės kaimo sodais. „Peugeot“ vairuotojas ten stabtelėjo ir įjungęs atbulinę pavarą, nestipriai įvažiavo į patrulių automobilį.

Pilietis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, o jo transporto priemonė nutempta į saugojimo aikštelę. Pirminiais duomenimis, jis buvo neblaivus, tad policijos pareigūnai skris ne vieną baudą. Vairuotojas bus baudžiamas už pabėgimą iš įvykio vietos, nepaklusimą pareigūnų raginimui sustoti, policijos automobilio apgadinimą ir galimai už vairavimą išgėrus.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į naująjį „McDonald's“ užsukęs skaitytojas nusivylė

Blyškią sieną Partizanų gatvėje papuošė gaivališkas piešinys

Kaune atsirado naujas skveras

Pramonės prospekto žiede paklydusią vairuotoją kaunietis išdėjo į šuns dienas

Kauno savivaldybė džiaugiasi: gatvėse vienu darbu mažiau

Po naujo protrūkio S. Skvernelis šaukia skubų koronaviruso komiteto posėdį

„Maximos“ pyrago paragavusi kaunietė įspėja - žiūrėkite, ką dedate į burną

Sinoptikai perspėja: atslenka pirmosios šalnos

Nemuno pakrantę įdomiomis veiklomis vėl užlies tradicinės Šančinės

Naujausia apklausa: per karantiną sužibėjusio A. Verygos populiarumas smuko žemyn