„Žalgirio“ arenoje – moterų rojus

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį prasidėjo didžiausia mados mugė „Fashion bazaar“, tad dailiosios lyties atstovės tiesiog plūsta į „Žalgirio“ areną. Čia galima rasti ir širdžiai mielų mažmožių, ir vienetinių drabužių ar aksesuarų.

Dvi dienas truksianti mados mugė lankytojams siūlo įvairiausių staigmenų. Antrojo gimtadienio proga, organizatoriai pateikė specialių nuolaidų ar dovanėlių. Be to, didžiausia mugė yra nemokama, tad tikimasi sulaukti dar daugiau žmonių, nei praėjusiais metais.

„Labai džiugu, kad mados mugė „Fashion bazaar“ kasmet susilaukia vis didesnio lankytojų ir dalyvių dėmesio. Žmonės atvyksta ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Dėl šios priežasties mugė persikelia į didesnes erdves – Kauno „Žalgirio“ areną, kur daugiau nei 130 dalyvių stebina neįtikėtinais gaminiais: pavasariui ir vasarai skirtais drabužiais, aksesuarais, vaikų prekėmis bei interjero detalėmis.“ – teigia UAB „Inlinen“ projektų vadovė ir mugės organizatorė Meda Kišonė.

Atsinaujinti kviečia žinomos įmonės, galinčios pasiūlyti įvairias vienetines prekes tam, kad žmonės pavasarį pasitiktų pasitikintys savimi ir atrodydami stilingai. Savaitgalį vyksiančioje garsiausioje Lietuvoje mados mugėje savo asortimentą pristato tokie prekių ženklai kaip „Adatytė“, „Sirena“, „Odos Gildija“, „Atsikeli ir varai“, „FRUZE“, „KOKO Boutique“, „In Boutique“, „Body Talk“, „Shkertik“, dizainerė Audronė Benetienė ir daugelis kitų.

Organizatoriai pataria nepražiopsoti geriausių nuolaidų ir pavasario garderobą atsinaujinti gerokai pigiau. Mados mugė „Fashion bazaar“ vyksta kovo 6-7 dienomis nuo 11:00 iki 19:00 valandos.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tiesioginė transliacija: A.Veryga skelbia naujausią informaciją apie koronavirusą ir atsako į klausimus

S. Skvernelis: draudimas grįžti keltais ir lėktuvais negalios jau nusipirkusiems bilietus

Koronavirusas ne tik medikų tarpe: infekcija nustatyta dviem policijos pareigūnams

Kauno pareigūnų sulaikyto tarnautojo karjera savivaldybėje baigta

Dvi „Bolt“ naujienos Kaunui – gera ir dar geresnė

Kauno rajono meras V.Makūnas: kultūros darbuotojų sąskaita per karantiną netaupysime

Sergantieji lengva koronaviruso forma galės izoliuotis sanatorijose (papildyta)

G. Surplys: ištirta rekordiškai daug ėminių, sergančiųjų dalis mažėja

Koronaviruso fondo sąskaitoje – jau beveik 600 tūkst. eurų

Kauno kultūra keliasi į virtualią erdvę – rodys spektaklius internete, vyks virtualūs renginiai