„Žalgirio“ arenoje – moterų rojus

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį prasidėjo didžiausia mados mugė „Fashion bazaar“, tad dailiosios lyties atstovės tiesiog plūsta į „Žalgirio“ areną. Čia galima rasti ir širdžiai mielų mažmožių, ir vienetinių drabužių ar aksesuarų.

Dvi dienas truksianti mados mugė lankytojams siūlo įvairiausių staigmenų. Antrojo gimtadienio proga, organizatoriai pateikė specialių nuolaidų ar dovanėlių. Be to, didžiausia mugė yra nemokama, tad tikimasi sulaukti dar daugiau žmonių, nei praėjusiais metais.

„Labai džiugu, kad mados mugė „Fashion bazaar“ kasmet susilaukia vis didesnio lankytojų ir dalyvių dėmesio. Žmonės atvyksta ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Dėl šios priežasties mugė persikelia į didesnes erdves – Kauno „Žalgirio“ areną, kur daugiau nei 130 dalyvių stebina neįtikėtinais gaminiais: pavasariui ir vasarai skirtais drabužiais, aksesuarais, vaikų prekėmis bei interjero detalėmis.“ – teigia UAB „Inlinen“ projektų vadovė ir mugės organizatorė Meda Kišonė.

Atsinaujinti kviečia žinomos įmonės, galinčios pasiūlyti įvairias vienetines prekes tam, kad žmonės pavasarį pasitiktų pasitikintys savimi ir atrodydami stilingai. Savaitgalį vyksiančioje garsiausioje Lietuvoje mados mugėje savo asortimentą pristato tokie prekių ženklai kaip „Adatytė“, „Sirena“, „Odos Gildija“, „Atsikeli ir varai“, „FRUZE“, „KOKO Boutique“, „In Boutique“, „Body Talk“, „Shkertik“, dizainerė Audronė Benetienė ir daugelis kitų.

Organizatoriai pataria nepražiopsoti geriausių nuolaidų ir pavasario garderobą atsinaujinti gerokai pigiau. Mados mugė „Fashion bazaar“ vyksta kovo 6-7 dienomis nuo 11:00 iki 19:00 valandos.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atsisveikino su vienu iš kandidatų

Sužadėtuvės: ar tikrai turi pirštis tik vyrai ir kiek kainuoja žiedai?

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams

Lietuviškas kaimas, kuriame žmonės plaukioja jachtomis