„Žalgirio“ arenoje – moterų rojus

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį prasidėjo didžiausia mados mugė „Fashion bazaar“, tad dailiosios lyties atstovės tiesiog plūsta į „Žalgirio“ areną. Čia galima rasti ir širdžiai mielų mažmožių, ir vienetinių drabužių ar aksesuarų.

Dvi dienas truksianti mados mugė lankytojams siūlo įvairiausių staigmenų. Antrojo gimtadienio proga, organizatoriai pateikė specialių nuolaidų ar dovanėlių. Be to, didžiausia mugė yra nemokama, tad tikimasi sulaukti dar daugiau žmonių, nei praėjusiais metais.

„Labai džiugu, kad mados mugė „Fashion bazaar“ kasmet susilaukia vis didesnio lankytojų ir dalyvių dėmesio. Žmonės atvyksta ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Dėl šios priežasties mugė persikelia į didesnes erdves – Kauno „Žalgirio“ areną, kur daugiau nei 130 dalyvių stebina neįtikėtinais gaminiais: pavasariui ir vasarai skirtais drabužiais, aksesuarais, vaikų prekėmis bei interjero detalėmis.“ – teigia UAB „Inlinen“ projektų vadovė ir mugės organizatorė Meda Kišonė.

Atsinaujinti kviečia žinomos įmonės, galinčios pasiūlyti įvairias vienetines prekes tam, kad žmonės pavasarį pasitiktų pasitikintys savimi ir atrodydami stilingai. Savaitgalį vyksiančioje garsiausioje Lietuvoje mados mugėje savo asortimentą pristato tokie prekių ženklai kaip „Adatytė“, „Sirena“, „Odos Gildija“, „Atsikeli ir varai“, „FRUZE“, „KOKO Boutique“, „In Boutique“, „Body Talk“, „Shkertik“, dizainerė Audronė Benetienė ir daugelis kitų.

Organizatoriai pataria nepražiopsoti geriausių nuolaidų ir pavasario garderobą atsinaujinti gerokai pigiau. Mados mugė „Fashion bazaar“ vyksta kovo 6-7 dienomis nuo 11:00 iki 19:00 valandos.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno verslininkė gimtadienio proga iškėlė puotą: pilies savininkai tokių dekoracijų nebuvo regėję

Savivaldybė: darbai griūvančiame daugiabutyje bus pradėti šią savaitę

Išmatuota oro tarša pietiniuose Kauno regiono miestuose

Ateivių paliepimu moterį Kaune nužudžiusiam vyrui skirta kardomoji priemonė

Ko trūksta, kad žalioji ekonomika Lietuvoje būtų efektyvi?

A. Veryga siekia įteisinti, kad skiepyti galėtų ir vaistininkai

Iš Kauno klinikų išleidžiamos paauglės motinai R. Kėvalas siūlo du kelius

Kauno mero komandoje – naujas patarėjas viešiesiems ryšiams

Sulaikytas moterį Kaune įtariamai nužudęs ir į Nemuną įmetęs vyras

Profesionali plaukų kirpėja-koloristė Alina: „naujam grožio salonui pavadinimą išrinko klientės“