„Žalgirio“ arenoje – moterų rojus – Kas vyksta Kaune

„Žalgirio“ arenoje – moterų rojus

R. Tenio nuotr.

Penktadienį prasidėjo didžiausia mados mugė „Fashion bazaar“, tad dailiosios lyties atstovės tiesiog plūsta į „Žalgirio“ areną. Čia galima rasti ir širdžiai mielų mažmožių, ir vienetinių drabužių ar aksesuarų.

Dvi dienas truksianti mados mugė lankytojams siūlo įvairiausių staigmenų. Antrojo gimtadienio proga, organizatoriai pateikė specialių nuolaidų ar dovanėlių. Be to, didžiausia mugė yra nemokama, tad tikimasi sulaukti dar daugiau žmonių, nei praėjusiais metais.

„Labai džiugu, kad mados mugė „Fashion bazaar“ kasmet susilaukia vis didesnio lankytojų ir dalyvių dėmesio. Žmonės atvyksta ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš kaimyninės Latvijos. Dėl šios priežasties mugė persikelia į didesnes erdves – Kauno „Žalgirio“ areną, kur daugiau nei 130 dalyvių stebina neįtikėtinais gaminiais: pavasariui ir vasarai skirtais drabužiais, aksesuarais, vaikų prekėmis bei interjero detalėmis.“ – teigia UAB „Inlinen“ projektų vadovė ir mugės organizatorė Meda Kišonė.

Atsinaujinti kviečia žinomos įmonės, galinčios pasiūlyti įvairias vienetines prekes tam, kad žmonės pavasarį pasitiktų pasitikintys savimi ir atrodydami stilingai. Savaitgalį vyksiančioje garsiausioje Lietuvoje mados mugėje savo asortimentą pristato tokie prekių ženklai kaip „Adatytė“, „Sirena“, „Odos Gildija“, „Atsikeli ir varai“, „FRUZE“, „KOKO Boutique“, „In Boutique“, „Body Talk“, „Shkertik“, dizainerė Audronė Benetienė ir daugelis kitų.

Organizatoriai pataria nepražiopsoti geriausių nuolaidų ir pavasario garderobą atsinaujinti gerokai pigiau. Mados mugė „Fashion bazaar“ vyksta kovo 6-7 dienomis nuo 11:00 iki 19:00 valandos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA