„LSU Šauniausia“ mergina komisiją užbūrė šokiais - Kas vyksta Kaune

„LSU Šauniausia“ mergina komisiją užbūrė šokiais

R. Tenio nuotr.

Penkios Lietuvos sporto universiteto studentės varžėsi dėl šauniausios titulo. Po nuostabių šokių pasirodymo, įvairių užduočių, kurios privertė dalyves pasukti galvas ir sužavėti ne tik komisiją, bet ir palaikyti atėjusius draugus, pačia šauniausia išrinkta Justina Karvelytė.

Šių metų „LSU Šauniausia“ rinkimų tema – žemynai. Nugalėtojai trečiakursei sporto industrijos studentei teko atstovauti Afriką. Mergina tikina, kad šiam renginiui beveik nesiruošė, tačiau vis tiek sugebėjo apkerėti visus savo žavesiu, matyt dėl to, jog „LSU Šauniausios“ konkurse dalyvauja jau antrą kartą. Pirmuoju bandymu geriausios karūnos užsidėti nepavyko, tačiau mergina buvo išrinkta „Mis Foto“.

Visoms penkioms konkurso dalyvėms reikėjo paruošti namų darbus ir juos pademonstruoti ant scenos. Justina prasitarė, kad jos hobi – šokis, todėl net nedvejojusi, namų darbams pasirinko būtent šokio burtus.

„Labai daug šoku. Tiesiog daug šoku“, – su šypsena kalbėjo nugalėtoja.

Pirmąją „Vice Mis“, susižėrusi tiek „Mis Publika“, tiek „Mis Foto“ nominacijas tapo treniravimo sistemos antrakursė Diana Kiškel, o antroji „Vice Mis“ – sporto rekreaciją ir turizmą studijuojanti Eglė Matulevičiūtė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA