Istorinis momentas: du sporto klubai apsigaubė viena vėliava

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Spaudos konferencijos metu Kauno „Žalgirio“ klubo vadovai patikino, jog skirtingų sporto šakų susijungimas bus naudingas visiems. Visgi, nors krepšininkus ir futbolininkus apjuosė bendra „Žalgirio“ vėliava, išliks dalykų, kurie bus tvarkomi atskirai.

Pasaulyje yra paplitusi praktika įvairius sporto klubus apjungti po vienu vardu, tačiau Lietuvoje – tai pirmasis atvejis, kuomet ta pati vėliava apjungia skirtingas sporto šakas. Tačiau vadovai tikina, jog tokia patirtis bus tikrai į naudą ir galės užtikrinti, jog mažiausi sportininkai bus užauginti iki aukščiausio lygio.

„Džiaugiamės žengdami naują žingsnį klubo istorijoje. Su miesto ir futbolo pagalba „Žalgiris“ žengia į kitą sporto šaką. Tai kartu svarbus žingsnis ir mūsų fanams“, – kalbėjo Kauno „Žalgirio“ generalinis direktorius P. Motiejūnas.

„Pirmą kartą Lietuvos istorijoje pavyko susitarti skirtingų šakų atstovams. Mūsų tikslas – išsilaikyti aukščiausioje lygoje. „Žalgirio“ vardas įpareigoja siekti aukščiausio rezultato“, – tikino Kauno futbolo mokyklos vadovas L. Bičkauskas.

Miesto vadovas Andrius Kupčinskas taip pat prisidėjo prie sveikinimo žodžių ir tikino, jog tai išeis į naudą ne tik investuotojams, bet taip pat ir sirgaliams, mat kauniečiai palaiko savo miesto sportininkus ir džiaugiasi jų pasiekimais.

„Nors Kaunas yra krepšinio miestas, tačiau dauguma fanų išgyvena dėl savo miesto komandos, nesvarbu, kokią šaką atstovautų. Be to, mūsų strateginiuose planuose yra sutvarkyti S. Dariaus ir S. Girėno stadioną, kad jame galima būtų žaisti aukščiausios lygos futbolą“, tikino meras.


Klubas vienas – kišenės dvi

Apjungus krepšinio ir futbolo klubus, dar reikės daug ką nuveikti. Įvairūs klubo reikalai bus pradėti nuo nulio: tiek bendros interneto svetainės kūrimas, tiek įvairių lengvatų suteikimas abonentų turėtojams, ar bendrų rėmėjų paieška. Visgi, nors Kauno „Žalgiris“ nuo šiol bus dviejų sporto šakų klubas, tačiau jų biudžetas bus atskiras.

„Tikrai nebus, kad iš krepšinio, pinigai bus skiriami futbolui. Mes dalinsimės ne pinigais, o žiniomis“, – tvirtino P. Motiejūnas.

Šiuo metu futbolo klubas turi 300 tūkst. eurų biudžetą. Treneriai ir vadovai prašo supratimo, jog greitu metu gali nepavykti iš kart iškovoti aukščiausias vietas. Visgi, pabrėžiama, jog toks susijungimas išeis visiems į naudą.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Privalomą karo tarnybą pradėjo apie 650 jaunuolių – tarp jų net 21 mergina

Gedimai Registrų centre palietė ir bedarbius: vėluojančių išmokų teks palaukti

Prezidentūra nusiteikusi kategoriškai – laukia A. Verygos paaiškinimo

Įspėjimas gyventojams: link Kauno atkeliauja smarki liūtis

Kauniečius Vilnius pasitinka milžiniškomis spūstimis

„Sodra“ paskelbė išmokų kalendorių: kai kuriems gali tekti laukti iki mėnesio galo

Šalies didžiosios upės arti hidrologinės sausros ribos

Pirmadienį vos vienas pilietis nepakluso prievolei dėvėti kaukę: atsisakė ir mokėti baudą

Koronavirusas Kaune: infekcija užsikrėtė dar vienos ligoninės darbuotojas

Koronavirusas toliau plinta Lietuvoje: per parą užfiksuota 17 naujų susirgimų