Skaitytojos laiškas: „Kauno švara“ dirba apgailėtinai

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kai atsikrausčiau gyventi į 9 aukšte esantį butą, tikėjausi pro langą matyti alsuojantį Kauną. Tačiau šios viltys greit žlugo. Jau pirmosiosmis dienomis nuleidus akis žemyn, matyti kiemas, nusėtas šiukšlių gausa.

Gyvenu čia jau trečius metus, tačiau per juos nė karto neteko matyti tvarkingo kiemo. Žolė nupjauta, medžiai apgenėti, žmonės vedžioja šunis, aidi vaikų juokas žaidimų aikštelėj, o šalia viso to viso kiemo žaizda –šiukšlynas. ,,Kauno Švaros“ darbuotojai atvažiuoja, susirenka šiukšles iš konteinerių, itin retais atvejais darbuotojas su kastuvu paima atsitiktines 5 šiukšles ir išvažiuoja. Tiek žinių. Ne gana to, dar ir sąskaitą nuo praėjusių metų už savo paslaugas pakelė.

Yra buvę ir atvejų, kai ,,susikrovusių“ šiukšlių kalnas stūkso ištisus metus nejudinamas. Daugelis supranta, kad šiukšlių krovimas ne į konteinerius nėra leidžiamas, tačiau kiti gyventojai dėl to neturėtų nukentėti, o „Kauno švara“ turėtų jas surinkti.

„Kauno švaros“ internetiniame puslapyje, D.U.K. skiltyje rašoma: ,,Atliekų surinkimo konteinerių turėtojai atsako už jų teritorijoje esančių konteinerių aikštelių švarą ir tvarką. Komunalinių atliekų tvarkytojas privalo surinkti ne mažesniu kaip 2 m spinduliu aplink individualius ir kolektyvinius konteinerius jų ištuštinimo metu iškritusias atliekas.“

Negana to, gyventojai turi sukti galvas kaip drėgnuoju periodu apskritai prieiti prie konteinerių, nes juos supa kartais net kelių metrų spinduliu balos ir tešlynai.

Tačiau visa tai „Kauno švarai“ neįdomu. Prieš daugiau nei mėnesį jiems išsiųstas skundas, tačiau nei atsakymo, nei menkiausių pokyčių.

Gaila, kad esi priverstas mokėti už iki galo nesuteiktas paslaugas.

129 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš Italijos į Kauną atvažiavęs vilkiko vairuotojas pasijuto blogai: iškviesti medikai

13-ai projektų įgyvendinti Kaunas skolinsis 26 mln. eurų

Maltiečiai vėl padės Kauno neįgaliesiems – sulaukė įmonės „Bankera“ paramos

Koronavirusas: nauji atvejai Europos sąjungoje, rekomendacijos dėl kelionių

Jonaviškiui – įtarimai dėl koronaviruso užsikrėtimo: tyrimus svarstoma atlikti Kaune

Žiemos nesulaukę kauniečiai Dainavos parke Užagavėnėms sugalvojo naują šūkį

Pernai muitininkai sulaikė beveik pusę tonos kvaišalų – pasižymėjo ir Kauno rajonas

Lietuvos vaistinėse skaičiuojamos paskutinės medicininių kaukių pakuotės

Kauno oro uostas imasi papildomų priemonių dėl koronaviruso protrūkio Italijoje

Tarp pasaulinės fotografijos apdovanojimų laureatų – fotografo iš Kauno darbas