Jau dvidešimt metų Šilainių gyventojai pro langus mato gelžbetonių sąvartyną

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo prašymas sugėdinti valdininkus, jog jau dvidešimt metų palei namus gyventojai turi kęsti šiukšlių sąvartyną. Skaitytojas tikina, jog seniai patys būtų sutvarkę aplinką, bet ten mėtosi gelžbetonio gabalai, kurių rankomis nepaimsi.


Nuvykus į vietą pasikabinome dar kelis Šilainių rajono gyventojus ir jie patvirtino, jog tokia netvarkyta aplinka jau kokią dvidešimt metų čia stūkso. Pasak gyventojų, tai tikrai nėra saugu, mat iš gelžbetonio gabalų styro įvairūs strypai, o vaikai mėgsta ant tų betono gabalų užlipti, tad yra didelė tikimybė, kad jie susižeis.

Be to, Baltų prospekte laisvame žemės plote gulintys gelžbetonio gabalai, gadina vaizdą. Jau pačios statybinės atliekos nesuteikia estetinio pasigėrėjimo, bet dar į tarpus vėlias pripučia įvairiausių šiukšlių. Gyventojai retoriškai klausia, ar viduryje miesto gali būti sąvartynas?

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pastebi, jog valdininkai tikrai nenori šios aplinkos sutvarkyti, mat gyventojai ne kartą kreipėsi dėl aplinkos sutvarkymo, tačiau jokio atsakymo nesulaukta. Gyventojai stebisi, jog Baltų prospekte esantis žemės lopinėlis kasmet yra šienaujamas.

Žinoma, gerai, jog žemės plotas yra šienaujamas, nes kitu atveju čia pasidarytų tikros džiunglės, per kurias vietos gyventojai niekaip neišbristų. Tačiau vertėtų ir išrankioti šiukšles bei išgabenti gelžbetonio gabalus tam, kad būtų geriau ne tik gyventojams, bet ir aplinką šienaujantiems darbininkams. Be to, atlaisvinus sklypą nuo šiukšlių, tikėtina, jog kas nors panorės sklypą įsigyti ir šioje vietoje atsiras modernus statinys, užgošiantis šalia stūksantį nenaudojamą pastatą.

Skaitytojas nusprendė kreiptis į redakciją, nes mano, jog tai paskutinis šansas, jog valdininkai atkreips į šią problemą dėmesį ir Šilainių gyventojai pagaliau galės gyventi ne šalia sąvartyno.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tarp geriausių Lietuvos vaistininkų – kaunietė I. Tamulienė

Ar tikrai atnaujinus tiesioginį Vilnius–Kaunas traukinių maršrutą verta pamiršti keliones autobusais?

Sunkiai pradėjęs „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje parodė savo tikrąjį veidą ir laimėjo rungtynes

Kauno pareigūnai didina pajėgas prie Kauno „Žalgirio“ arenos: norime renginio be pažeidimų

Kauno rajone į gyvenamojo namo kiemą nukrito lėktuvas: žuvo du žmonės

Narkomanų problemas sprendžia „vartojimo kambariai“: ar reikia tokių Kaune?

Kauniečių dizainerių idėjos pelnė tarptautinės architektų komisijos pripažinimą

Savaitgalį vykdyto reido metu nepilnamečiui jau devintą kartą išrašyta bauda noro vairuoti nesustabdė

98-osios sukakties proga Nacionaliniame M. K. Čiurliono muziejuje - išskirtinė paroda

Sekmadienį atnaujinami traukinių tvarkaraščiai tarp Vilniaus ir Kauno