Kauno verslininkai dosniai dalino aukas | Kas vyksta Kaune

Kauno verslininkai dosniai dalino aukas

Kas vyksta Kaune nuotr.

Kauniečių savaitgalį užbaigė jubiliejinis labdaros vakaras, vykęs Rotušėje. Šiemet tai jau 25-asis kartas, kuomet ryškiausi Kauno verslininkai aukojo pagalbos prašantiems kauniečiams. Šiais metais iš viso surinkta beveik 170 tūkst. litų.

Kaunas turi gražią tradiciją – kiekvienais metais rengiamas mero labdaros vakaras, kurio metu surinktos lėšos keliauja į pagalbos prašiusių kauniečių rankas. Po Nepriklausomybės pradėta tradicija tikrai neketina užgęsti, planuojama ir toliau padėti miestiečiams. Šiais metais surinktos aukos padės 11 šeimų, auginančių neįgalius vaikus bei dvejoms organizacijoms, kurios ypatingai padeda tokiems vaikams.

Tradiciškai vakaro metu vyko aukcionas. Miesto verslininkai noriai varžėsi dėl Kauno ir kitų šalių menininkų darbų. Labiausiai visus sužavėjo fotografija ant drobės. K.Čyžiūtės kurto dirbinio pradinė kaina buvo 200 litų, tačiau labdaros vakaro svečiai kainą užkėlė iki pusantro tūkstančio litų.

„Su žmona diskutuojame, kur padėsime, bet kelios vietos jau yra. Tai grįžę matuosime, kur tiksliai tilps. Iš katalogų pamatėme ir nusprendėme, kad tai mums tinka, nes mums trūko kaunietiško vaizdo namuose. Bijojau, tik ar užteks pinigų, nes su savimi buvau pasiėmęs tik porą tūkstančių“, – kalbėjo verslininkas Virginijus Ramanauskas.

Iš viso aukciono surinkta beveik 8 tūkstančiai litų. Dar bent tūkstantį litų surinkta už kvietimus bei vakaro metu sumokėtas naujametines dovanėles. Nemažai verslininkų aukojo dar prieš patį labdaros vakarą. Šiais metais surinkta virš 167 tūkst. litų, tačiau suma dar gali gerokai padidėti, mat prieš šventes padaryti pervedimai kol kas iki labdaros sąskaitos neatkeliavo, tačiau šiomis dienomis turėtų papilnėti.

Šiais metais parama bus skirta ne atskiriems kauniečiams, o šeimoms, kurios augina vaikus su negalia. Šeimų sąraše keturi autistai vaikai, du diabetikai bei kiti turintys kokią nors negalią. Už surinktus pinigus bus nupirkta reikalingiausia technika, kuri pagelbės vaikams vystytis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA