Skaitytojo skundas: Kleboniškio kelyje „tarka“ nublanksta prieš duobes

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vysta Kaune“ skaitytojas dalinasi pastebėjimais apie mirčių paženklintame kelyje tykančius pavojus. Skaitytojas tikina, jog Kleboniškio gatvėje vairuotojams pavojų kelia ne tik nelogiškai sudėtas horizontalusis kelio ženklinimas, bet taip pat ir duobės, kurias gyventojai pažymėjo nenaudojamomis padangomis.

Kaip žinia, po dviejų mirčių Kleboniškio gatvėje, valdininkai ėmėsi darbo ir ant posūkių sudėjo posūkį žyminčius ženklus. Taip pat prieš ir po posūkio, asfaltą išpiešė raudomis reljefinėmis linijomis, liaudyje vadinama „tarka“.

Bėda ta, kad „tarka“ labai nublanksta lyginat su duobėmis. O jos yra visai šalia tarkos. Visas kelias yra toks duobėtas ir banguotas, kad su eiline mašina važiuojant tarkos gali ir nepajusti.

Kitas reikalas – pavojingiausiame posūkyje, kur būtent ir žuvo abu žmonės, tarka nupiešta prieš pat posūkį. Taigi, jei kas vis tik ir sugalvotų pristabdyti (dėl tos tarkos), tai slidžiame kelyje būtų tik blogiau.

Tuo tarpu, kažkoks vairuotojas, neapsikentęs ištrupėjusių kelio (tikrai ne gatvės) pakraščių, į didesnes duobes sudėjo padangas, kurios įspėja apie duobes. Tokių padangų yra apie 20.

Iniciatyva, žinoma, gerai ir dienos metu tai gelbsti. Bet naktį, kadangi gatvė/kelias neapšviestas, tų padangų nesimato, todėl ant jų užvažiavus, butų dar blogiau nei įkritus i duobę.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paspirtukų bumas Kaune: kaip yra kituose Europos miestuose?

Kauno pilies žiede bandoma įvesti tvarką (foto)

Sulaikymo metu girtas vyras puolė Kauno pareigūną

„Žalgirio“ naujokas Z. LeDay – jau Kaune

Policija sugavo per Kauną kosminiu greičiu skriejusį jaunuolį

Vaiko teisių gynėjai Kaune ieško būdo dirbti išvien su katalikų bažnyčia

Netikėta meno ir prekybos sąjunga: jaunieji menininkai įsiveržė į Kauno turgų

Mirė Kaune gimęs garsus aktorius R. Karvelis

Fiksuoja skaitytojai: iškylai pasirinko itin keistą vietą

Kauno policija prašo padėti surasti asmenį, pasisavinusi prekes iš maisto prekių parduotuvės