„Žalgiris“ pasityčiojo iš Eurolygos naujokų | Kas vyksta Kaune

„Žalgiris“ pasityčiojo iš Eurolygos naujokų

Apie geresnį prisistatymą prieš savo žiūrovus naujame Eurolygos sezone Kauno „Žalgiris“ (1-1) negalėjo nė pagalvoti. Lietuvos čempionai namuose 97:63 (23:17, 25:7, 27:18, 22:21) nepaliko vilčių Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ (1-1) krepšininkams.

Svečiai iš Rusijos mūsiškiams priešinosi vos kėlinį. Antrame ketvirtyje žalgiriečiai į savo krepšį praleido vos 7 taškus ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami triuškinamą persvarą (48:24).

Grįžę į antrąją susitikimo pusę šeimininkai šio pranašumo ne tik, kad neišvaistė, bet dar ir ženkliai padidino – 75:40. Likusi mačo dalis tebuvo formalumas.

Per pirmąją mačo pusę žalgiriečiai pataikė net 82 proc. dvitaškių (18/22), kuomet varžovai atakavo dvigubai prasčiau – 8 iš 20 (40 proc.).

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 13, Jamesas Andersonas 12, Darius Songaila 12, Robertas Javtokas 12, Vaidas Kariniauskas 11, Artūras Gudaitis 10, Vytenis Lipkevičius 9.

„Nizhny Novgorod“: Tayloras Rochestie 16, Trey Thompkinsas 10, Artioas Parakokhouski 9.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais išvykoje su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu.