„Žalgiris” namuose patiesė „Nevėžį” | Kas vyksta Kaune

„Žalgiris” namuose patiesė „Nevėžį”

LKL čempionate pergalių seriją pratęsė Lietuvos čempionai. Kauno „Žalgirio“ (5-1) krepšininkai namuose 79:52 (18:12, 28:14, 16:14, 17:12) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ (2-6) ekipą.

Rungtynes aikštelės šeimininkai pradėjo penkiais James Andersono taškais ir efektingu dėjimu. Tačiau neilgai trukus sėkmingomis atakomis atsakė ir svečiai (14:10). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 18:12.

Antrąjį ketvirtį Lietuvos čempionai pradėjo spurtu 5:0. Maža to po kelių atakų svečiai užsidirbo nesportinę pražangą, kurią žalgiriečiai pavertė lengvais taškais (32:18). Tuo Kėdainių klubo problemos nesibaigė – Aurimas Adomaitis patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti rungtynių, o kauniečiai pasinaudojo svečių spragomis po krepšiu ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo 46:26.

Trečią kėlinį svečiai pradėjo spurtu 10:2 ir trumpam atkūrė intrigą. Tačiau „Žalgiris“ per likusią kėlinio dalį susigrąžino turėtą solidų pranašumą – 62:40.

Ketvirtasis susitikimo kėlinys buvo tik formalumas. Kauniečiai padidino pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę 79:52.

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 12 tšk., Vytenis Lipkevičius 11 tšk., Robertas Javtokas 8 tšk., Darius Songaila 7 tšk.

„Nevėžis“: Thomasas Davisas 16 tšk., Roderickas Camphoras 9 tšk., Ignas Ramašauskas 8 tšk.