Prabudęs Kauno Dainavos parkas taps traukos centru

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Po rugpjūčio mėnesį vykusios diskusijos su vietos gyventojais, seniūnijos ir šalia įsikūrusių organizacijų atstovais, visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas“ pristatė Dainavos parko budinimo viziją. Siūlomame projekte parkas suskirstytas į keturias zonas: aktyvaus laisvalaikio, rekreacijos, vaikų žaidimų ir verslo.

Aktyvaus laisvalaikio zonoje siūloma įkurti gyventojų pamėgtų lauko žaidimų aikšteles, riedlenčių parką, BMX dviračių trasą ir atletikos taką. Pabudinto parko vizijoje, šalia stadiono būtų įrengtos tribūnos, kurios leistų gyventojams patogiai stebėti sporto varžybas ir bendruomenės renginius.

Rekreacijos zonoje, šalia tvenkinio, siūloma įrengti šiuolaikiškus ir tvirtus suoliukus, o šiltuoju metų laiku lankytojus turėtų džiuginti tvenkinyje įrengtas fontanas. Gyventojams taip pat turėtų patikti dengta šokių aikštelė ir specialios vietos iškyloms. Naujai pasodinus medžių, rekreacijos zona būtų dar labiau atskirta nuo gatvės.

Nedidelė parko dalis architekto Antano Šarkausko vizijoje numatyta verslui – čia galėtų atsirasti kavinės ar biurai. Tikimasi, kad čia įsikūrę verslininkai prisidės prie parko ir bendruomenės gerovės.

„Mane džiugina visuomenininkų iniciatyvos, kurios budina Kauną. Nekantrauju pamatyti, kaip naujam gyvenimui atgims mano 1973 m. kurtas Dainavos parkas“,- teigė organizacijos „Vieningas Kaunas“ narys, architektas Alvydas Steponavičius.

„Vieningas Kaunas“ tikisi, kad šis parkas prabus ir taps vieta, kurioje laisvalaikį leisti norės visi bendruomenės nariai. Gyventojų pasiūlymų ir idėjų laukiama el. paštu kaunas@vieningaskaunas.lt, o didelės raiškos planą galima rasti čia.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujai pastatytoje „Fredos“ gamykloje krizė negresia – atlyginimai viršija 1000 eurų

Apžvalgos bokštams - miglota ateitis: jau kalbama apie jų pridavimą į laužyną

Karas dėl šimto Kauno apylinkių kaimų: klausimų daugiau nei atsakymų

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota